Бульбашкова панель ціна Україна і — чудовий прийом для будь-якого приміщення

Бульбашкова панель ціна Україна і — чудовий прийом для будь-якого приміщення

Згадайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і в цілому в будь-якому резервуарі з водою? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкові панелі на замовлення — це одне з кращих інтер’єрних варіантів щоб прикрасити або вивести Ваш власний будинок, офіс або ресторан на новий якісний рівень, відтінити Вашу оригінальність і привнести водну стихію в Ваше життя.

Окремо слід позначити той момент, що наша сучасна спеціалізована компанія дає можливість вибору продукції відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При цьому продаж вихрових бульбашкових панелей ні за цінами, та й умов доставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На нашому веб-сайті Ви можете подивитися фото і відео наших виробів, які успішно були виконані і відмінно функціонують досі в різних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири
Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкова панель ціна Україна і, гарантійний термін 5 років від українського виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виробляємо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином досягаючи довговічною діяльності на роки вперед.

Ми застосовуємо матеріали і комплектуючі найкращих виробників і добиваємося високої якості наших конструкцій.

Об’єктом п’ятирічної виробничої гарантії є — споживче якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів застосованих при виготовленні.

Бульбашкова панель ціна Україна і принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає особливої ​​підготовки і навичок, якими обдаровані майстри нашої компанії. бульбашкові панелі з дзеркалом — це панелі з оргскла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і заповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, які підсвічуються м’якими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче пестять людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів від 1 до 5 тижнів.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою служби Нова Пошта, "Гюнсел" і кур’єрами компанії.

Бульбашкова панель ціна Україна і купити в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей з дзеркалом і кімнатних акваізделія номер 1 в Україні, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається за прийнятною ціною. Ви можете порівняти вироби від інших компаній, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і якісніше. При замовленні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

Бульбашкові панелі відгуки
  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкова панель ціна Україна і, вигоди виробів

Бульбашкові панелі займають вкрай мало площі, містять в собі незначна кількість дистильованої води і вважаються найбезпечнішим виробом для маленьких дітей, домашніх улюбленців і для дорослих. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням надають надзвичайну обстановку релаксації в приміщенні.

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для поділу корисної площі, або просто як елемент інтер’єру і додаткового освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на об’єкт монтажу, виконуємо необхідні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.
подібна послуга «виїзд на місце для замірів та консультування» оплачується додатково. При замовленні вироби ця вартість вираховується з вартості аква-конструкції.

У разі, якщо Вас зацікавили наші пропозиції — зателефонуйте нам за телефоном, вказаним або напишіть листа на нашу електронну адресу і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий