Бульбашкова панель фото і — дивовижний елемент в інтер’єрі

Бульбашкова панель фото і — дивовижний елемент в інтер’єрі

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і за великим рахунком у всякому резервуарі з водою? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкові панелі і водоспади — це одне з найкращих інтер’єрних рішень щоб прикрасити або просунути Ваш будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий якісний рівень, відтінити Вашу неординарність і вселити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо варто відзначити той момент, що наша виробнича компанія пропонує можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. У той же час продаж бульбашкових панелей і водоспадів ні за розцінками, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки панелей.

бульбашкові панелі

На нашому сайті Ви можете подивитися фото і відео наших виробів, які успішно були реалізовані і непогано функціонують донині в різних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • будинки і квартири

Бульбашкова панель фото і, гарантійний термін 5 років від виробника

Наші вихрові бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми споруджуємо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином досягаючи довговічною діяльності на багато років.

Ми використовуємо матеріали і комплектуючі найкращих виробників і досягаємо кращої якості представлених виробів.

Предметом гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також якісність матеріалів використаних при виробництві.

Бульбашкова панель фото і принцип роботи

Виготовлення вихрових бульбашкових панелей — процес важкий, але разом з тим вимагає особливої ​​підготовки і здібностей, якими наділені професіонали нашої виробничої компанії. бульбашкові панелі з дзеркалом — це спеціальні панелі з розжареного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і заповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами з використанням світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неодмінно радують людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів від 1 до 5 тижнів.

Доставка по території України проводиться за допомогою "Нова Пошта", Гюнсел і власними кур’єрами.

Бульбашкова панель фото і купити в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей з дзеркалом і домашніх акваізделія номер 1 в Україні, що пов’язано з чудовою якістю продукції, що випускається по толерантною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і якісніше. При придбанні бульбашкового панелі Ви отримаєте:

Бульбашкова панель з дзеркалом
  1. Диодную підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкова панель фото і, вигоди виробів

Бульбашкові панелі з дзеркалом займають гранично мало місця, містять невелику кількість рідини і безсумнівно є самим нешкідливим виробом для маленьких дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки разом з правильною підсвічуванням додадуть надзвичайну атмосферу релаксації в кімнаті.

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для розділення корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і нічного освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на місце монтажу, виконуємо необхідні заміри, готуємо креслення і т.п.
подібна послуга «виїзд на об’єкт для замірів та консультацій» варто окремо. При замовленні ця вартість вираховується з вартості виробу.

бульбашкова панель

Якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — зателефонуйте нам по телефону, який є або напишіть листа на вказаний e-mail і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий