Бульбашкова панель купити — прекрасний елемент інтер’єру

Така послуга як «виїзд майстра на об’єкт для замірів та консультація» оплачується додатково. При замовленні вироби дана величина віднімається з вартості виробу.

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції — телефонуйте нам по телефону, який є або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Бульбашкова панель купити — прекрасний елемент інтер’єру

Згадайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, та й взагалі в будь-якому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

бульбашкові панелі

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це одне з пречудових інтер’єрних рішень з метою народити або вивести Вашу квартиру, офіс або ресторан на новий якісний рівень, зробити упор на Вашу неординарність і розмістити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо необхідно відзначити той момент, що наша сучасна компанія надає можливість вибору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При цьому реалізація бульбашкових панелей і водоспадів ні за цінами, та й умовами поставки практично не відрізняється від покупки готових панелей.

На нашому сайті Ви знайдете фото і відео наших виробів, які успішно були реалізовані і непогано функціонують досі в різних установах, таких як:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • будинки і квартири
Бульбашкові панелі відгуки

Бульбашкова панель купити, гарантія 5 років від компанії-виробника

Наші вихрові бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми робимо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим досягаючи надійної роботи на роки вперед.

Ми використовуємо вихідні матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося кращої якості наших конструкцій.

Об’єктом п’ятирічної виробничої гарантії є — якість виробництва, збірки і установки вироби, а також якісність матеріалів використаних при виробництві.

Бульбашкова панель купити принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими наділені експерти нашої компанії. Водно бульбашкові панелі — це панелі з оргскла або акрилу, встановлені на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені м’якими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно веселять людський погляд.

бульбашкова панель

Термін виробництва водних виробів від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по території України здійснюється за допомогою служби Нова Пошта, Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкова панель купити купити в Україні — ціна на продукцію

Ми — виробнича компанія бульбашкових панелей з дзеркалом і домашніх акваізделія номер 1 у всій Україні, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється за прийнятною ціною. Ви можете звірити пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і надійніше. При придбанні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкова панель купити, переваги виробів

Повітряно бульбашкові панелі і колони займають гранично мало площі, містять в собі незначна кількість води і вважаються найшкідливішим пристроєм для дітей, домашніх улюбленців і для дорослих. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть приємну атмосферу релаксації в кімнаті.

Красиве акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто як елемент інтер’єру і додаткового освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на місце установки, виконуємо необхідні кошторису, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий