Бульбашкова панель в квартирі — прекрасний прийом для будь-якого приміщення

послуга «виїзд майстра на місце для заміру і консультацій» варто окремо. При замовленні панелі дана вартість віднімається з ціни аква-конструкції.

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції — телефонуйте нам за телефоном, вказаним або напишіть листа на вказану електронну адресу і ми відгукнемося протягом доби.

Повітряно бульбашкові панелі

Бульбашкова панель в квартирі — прекрасний прийом для будь-якого приміщення

Згадайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і в цілому в усякому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Вихрові бульбашкові панелі — це одне з найкращих інтер’єрних рішень для того, щоб прикрасити або вивести Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на новий високоякісний рівень, підкреслити Вашу неординарність і привнести стихію води в Ваше життя.

Окремо варто відзначити той факт, що наша сучасна компанія надає можливість вибору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При цьому реалізація бульбашкових панелей на замовлення ні за цінами, так і за термінами поставки практично не відрізняється від покупки панелей.

На нашому сайті Ви можете знайти фото і відео наших панелей, які з успіхом були виконані і непогано функціонують досі в різних установах, таких як:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкова панель в квартирі, гарантія на 5 років від компанії-виробника

Наші водно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми робимо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим досягаючи довговічною роботи на роки вперед.

Ми застосовуємо матеріали і комплектуючі найкращих виробників і досягаємо найвищої якості наших конструкцій.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів застосованих при виробництві.

Бульбашкова панель в квартирі принцип роботи

Виготовлення водно бульбашкових панелей — процес нескладний, але в той же час вимагає особливої ​​підготовки і навичок, якими обдаровані фахівці нашої виробничої компанії. бульбашкові панелі і водоспади — це панелі з оргскла або акрилу, встановлені на підставі і наповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче радують людський погляд.

Тривалість виробництва водних виробів від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по Києву та іншим містам здійснюється за допомогою "Нова Пошта", доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

бульбашкові панелі

Бульбашкова панель в квартирі купити в Києві або по всій Україні — розцінка на вироби

Ми — компанія-виробник повітряно бульбашкових панелей та колон і домашніх водоспадів номер 1 у всій Україні, що безумовно пов’язано з чудовою якістю продукції, що випускається за невисокою ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нас — не тільки бюджетні, а й якісніше. При придбанні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримуєте:

  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкова панель в квартирі, вигоди виробів

Бульбашкові панелі на замовлення займають гранично мало місця, мають незначну кількість рідини і є найшкідливішим виробом для дітей, домашніх улюбленців і для дорослих. Бульбашки повітря разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть надзвичайну обстановку релаксації в будинку.

Бульбашкові панелі відгуки

Декоративне акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто для прикраси інтер’єру і нічного світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на об’єкт установки, здійснюємо потрібні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий