Бульбашкова панель з дзеркалом — чудовий елемент для будь-якого приміщення

подібна послуга «виїзд на об’єкт для виміру і консультування» оплачується додатково. При замовленні ця величина вираховується з вартості виробу.

У разі, якщо Вас цікавлять наші пропозиції — зателефонуйте нам по телефону, який є або пишіть лист на нашу електронну адресу і ми відповімо в протягом доби.

Бульбашкова панель з дзеркалом — чудовий елемент для будь-якого приміщення

Пам’ятайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, та й взагалі у всякому водоймі? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Водно бульбашкова панель — це одне з найкращих інтер’єрних рішень щоб народити або вивести Ваш будинок, офіс або ресторан на новий якісний рівень, підкреслити Вашу індивідуальність і вселити водну стихію в Ваше життя.

Окремо варто зазначити той факт, що наша сучасна компанія дає можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. У той же час продаж бульбашкових панелей на замовлення ні за розцінками, так і за термінами доставки майже не відрізняється від покупки панелей.

Повітряно бульбашкова панель

На нашому сайті Ви можете подивитися фото і відео наших панелей, які успішно були реалізовані і відмінно функціонують досі в різних установах, таких як:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкова панель з дзеркалом, гарантійний термін 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі на замовлення — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми робимо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином домагаючись довговічною діяльності на багато років.

Ми застосовуємо вихідні матеріали і деталі кращих виробників і добиваємося високої якості наших виробів.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів використаних при виготовленні.

Бульбашкова панель з дзеркалом принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей з дзеркалом — процес нескладний, але в той же час вимагає особливої ​​підготовки і навичок, якими обдаровані фахівці нашої виробничої компанії. Повітряно бульбашкові панелі і колони — це панелі з органічного скла або акрилу, змонтовані на підставі і заповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, які підсвічуються різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і безумовно радують людський погляд.

Тривалість виробництва акваізделія починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Доставка по території України відбувається за допомогою служби Нова Пошта, "Гюнсел" і кур’єрами компанії.

Бульбашкова панель з дзеркалом купити в Україні — розцінка на вироби

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей на замовлення і домашніх водоспадів номер 1 на території України, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється за оптимальною ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших компаній, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки дешевше, але і якісніше. При придбанні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримуєте:

Повітряно бульбашкові панелі
  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкова панель з дзеркалом, переваги виробів

Вихрові бульбашкові панелі займають гранично мало площі, мають незначну кількість рідини і безсумнівно є найбезпечнішим пристроєм для дітей, домашніх тварин і для дорослих. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням додадуть надзвичайну атмосферу релаксації в приміщенні.

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для розділення корисної площі, або просто як елемент інтер’єру і допоміжного світла.

При необхідності ми виїжджаємо на об’єкт установки, здійснюємо необхідні виміри, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий