Бульбашкова панель з дзеркалом — дивовижний елемент інтер’єру

Бульбашкова панель з дзеркалом — дивовижний елемент інтер’єру

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, та й за великим рахунком в будь-якому водоймі? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкова панель — це одне з найкращих інтер’єрних варіантів для того, щоб прикрасити або вивести Ваш будинок, офіс або ресторан на новий якісний рівень, зробити упор на Вашу індивідуальність і помістити стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо варто відзначити той момент, що наша сучасна компанія пропонує можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При цьому реалізація бульбашкових панелей з дзеркалом ні за вартістю, так і умов поставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

бульбашкова панель

На нашому вебсайті Ви можете знайти фотографії і відео акваізделія, які успішно були виконані і надійно функціонують до теперішнього часу в різних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкова панель з дзеркалом, гарантійний термін на 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми споруджуємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, таким чином досягаючи довговічною діяльності на роки вперед.

Бульбашкові панелі відгуки

Ми використовуємо вихідні матеріали і деталі найкращих виробників і досягаємо найвищої якості наших конструкцій.

Об’єктом виробничої гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виробництва, збірки і установки вироби, а також якісність матеріалів застосованих при виготовленні.

Бульбашкова панель з дзеркалом принцип роботи

Виготовлення вихрових бульбашкових панелей — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціалізованої підготовки і навичок, якими обдаровані фахівці нашої компанії. Бульбашкові панелі з дзеркалом — це панелі з розжареного скла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і наповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно пестять людський погляд.

Термін виробництва акваізделія починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по Києву та іншим містам проводиться за допомогою Нова Пошта, "Гюнсел" і власними кур’єрами.

Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкова панель з дзеркалом купити в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей з дзеркалом і інтер’єрних водоспадів №1 у всій Україні, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається за невисокою ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших компаній, і переконаєтеся, що у нас — не тільки бюджетні, а й надійніше. При покупці бульбашкового панелі Ви отримуєте:

  1. Диодную підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова панель з дзеркалом, плюси виробів

Повітряно бульбашкова панель займають вкрай мало площі, містять незначна кількість дистильованої води і безсумнівно є найбезпечнішим пристроєм для дітей, домашніх улюбленців і для дорослих. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням надають приємну обстановку релаксації в приміщенні.

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для розділення корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і нічного світла.

При необхідності ми приїжджаємо на об’єкт монтажу, здійснюємо необхідні виміри, готуємо креслення і т.п.
подібна послуга «виїзд майстра на об’єкт для виміру і консультування» варто додатково. При замовленні панелі ця сума вираховується з вартості виробу.

Якщо Вас цікавлять наші водні конструкції — дзвоніть нам за телефоном, вказаним або пишіть лист на наш e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий