Бульбашкова панель з полікарбонату — прекрасний елемент інтер’єру

подібна послуга «виїзд майстра на об’єкт для замірів та консультацій» варто додатково. При замовленні панелі ця вартість вираховується з ціни аква-конструкції.

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції — зателефонуйте нам за номером, вказаним або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відповімо в протягом 24 годин.

Бульбашкова панель з полікарбонату — прекрасний елемент інтер’єру

Згадайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, так і за великим рахунком в будь-якому резервуарі з водою? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Вихрові бульбашкові панелі — це одне з кращих інтер’єрних варіантів для того, щоб народити або вивести Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на новий високоякісний рівень, відтінити Вашу індивідуальність і помістити стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо потрібно позначити той момент, що наша виробнича компанія дає можливість вибору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. У той же час реалізація бульбашкових панелей і водоспадів ні за розцінками, та й умовами поставки майже не відрізняється від покупки панелей.

Повітряно бульбашкова панель

На веб-сайті Ви знайдете фото і відео акваізделія, які з успіхом були реалізовані і надійно функціонують досі в різних установах, в тому числі:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкова панель з полікарбонату, гарантійний термін на 5 років від компанії-виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином домагаючись довговічною діяльності на роки вперед.

бульбашкова панель

Ми використовуємо вихідні матеріали і комплектуючі кращих виробників і добиваємося високої якості наших виробів.

Предметом гарантії в 5 років є — споживче якість виготовлення, складання і установки вироби, а також якість матеріалів застосованих при виготовленні.

Бульбашкова панель з полікарбонату принцип роботи

Виготовлення водно бульбашкових панелей — процес важкий, але разом з тим вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені фахівці нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі — це спеціальні панелі з оргскла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені м’якими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно веселять людський погляд.

Тривалість виробництва водних виробів починаючи від 1 до 4 тижнів.

Транспортування по Україні здійснюється за допомогою служби Нова Пошта, Гюнсел і кур’єрами компанії.

бульбашкові панелі

Бульбашкова панель з полікарбонату в Україні — розцінка на вироби

Ми — виробнича компанія повітряно бульбашкових панелей та колон і кімнатних водоспадів номер 1 у всій Україні, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виробляється за невисокою ціною. Ви можете звірити екземпляри від інших компаній, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і якісніше. При замовленні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Диодную підсвічування з пультом управління;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкова панель з полікарбонату, вигоди виробів

Бульбашкові панелі на замовлення займають вкрай мало площі, мають невелику кількість рідини і вважаються найшкідливішим пристроєм для маленьких дітей, тварин і для дорослих. Воздущних бульбашки разом з правильною підсвічуванням додадуть надзвичайну обстановку релаксації в кімнаті.

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для поділу корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і нічного освітлення.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на об’єкт монтажу, здійснюємо необхідні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий