Бульбашкова панель з полікарбонату своїми руками і — прекрасний елемент для будь-якого приміщення

Бульбашкова панель з полікарбонату своїми руками і — прекрасний елемент для будь-якого приміщення

Згадайте, як в дитинстві Ви заворожено стежили за акваріумними бульбашками, рівно як і за великим рахунком в будь-якому резервуарі з водою? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Водно бульбашкова панель — це одне з пречудових інтер’єрних ідей щоб прикрасити або вивести Вашу квартиру, офіс або ресторан на надновий високоякісний рівень, підкреслити Вашу оригінальність і розмістити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо слід відзначити той факт, що наша сучасна спеціалізована компанія надає можливість вибору продукції відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При цьому реалізація бульбашкових панелей з дзеркалом ні за вартістю, так і умов поставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На веб-сайті Ви знайдете фото і відео наших виробів, які з успіхом були виконані і відмінно функціонують до теперішнього часу в різноманітних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири

Бульбашкова панель з полікарбонату своїми руками і, гарантія 5 років від українського виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми споруджуємо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином досягаючи довговічною роботи на роки вперед.

Ми застосовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося кращої якості представлених виробів.

Об’єктом виробничої гарантії в 5 років є — споживче якість виробництва, збірки і установки вироби, а також високу якість матеріалів застосованих при виготовленні.

Бульбашкова панель з дзеркалом

Бульбашкова панель з полікарбонату своїми руками і принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей і водоспадів — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені експерти нашої компанії. бульбашкові панелі — це панелі з розжареного скла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неодмінно радують людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів починаючи від 1 до 4 тижнів.

Доставка по Києву та іншим містам здійснюється за допомогою Нова Пошта, "Гюнсел" і власними кур’єрами.

бульбашкова панель

Бульбашкова панель з полікарбонату своїми руками і в Україні — розцінка на продукцію

Ми — виробнича компанія повітряно бульбашкових панелей та колон і декоративних водоспадів №1 у всій Україні, що безумовно пов’язано з чудовою якістю продукції, що виробляється за оптимальною ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших компаній, і переконайтеся, що у нас — не тільки економічніше, але і надійніше. При придбанні бульбашкового панелі Ви отримаєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова панель з полікарбонату своїми руками і, переваги виробів

Бульбашкові панелі і водоспади займають гранично мало місця, містять незначну кількість дистильованої води і вважаються найшкідливішим виробом для дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки повітря разом з різнокольоровою підсвіткою надають приємну атмосферу релаксації в будинку.

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для поділу простору, або просто в якості предмета інтер’єру і допоміжного світла.

При необхідності ми виїжджаємо на об’єкт монтажу, виконуємо необхідні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.
подібна послуга «виїзд майстра на місце для заміру і консультування» оплачується окремо. При замовленні дана вартість віднімається з ціни виробу.

Повітряно бульбашкові панелі

Якщо Вас цікавлять наші вироби — дзвоніть нам за телефоном, вказаним або напишіть листа на нашу електронну адресу і ми відповімо в протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий