Бульбашкові панелі ціна — чудовий елемент для будь-якого приміщення

Така послуга як «виїзд майстра на об’єкт для замірів та консультування» варто окремо. При замовленні дана вартість вираховується з вартості аква-конструкції.

Якщо Вас цікавлять наші вироби — зателефонуйте нам за номером, вказаним або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відповімо в протягом 24 годин.

Бульбашкові панелі ціна — чудовий елемент для будь-якого приміщення

Згадайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за бульбашками в акваріумі, та й взагалі в будь-якому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

бульбашкова панель

Вихрові бульбашкові панелі — це одне з пречудових інтер’єрних варіантів з метою народити або вивести Вашу квартиру, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, підкреслити Вашу індивідуальність і розмістити стихію води в Ваше життя.

Особливо варто відзначити той факт, що наша сучасна виробнича компанія надає можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При всьому при цьому реалізація бульбашкових панелей з дзеркалом ні за розцінками, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

На сайті Ви можете подивитися фото і відео наших панелей, які успішно були реалізовані і надійно функціонують донині в різноманітних установах, таких як:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири
Бульбашкові панелі відгуки

Бульбашкові панелі ціна, гарантія на 5 років від компанії-виробника

Наші вихрові бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми споруджуємо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим досягаючи надійної роботи на багато років.

Ми використовуємо матеріали і комплектуючі найкращих виробників і добиваємося кращої якості наших конструкцій.

Об’єктом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якісність матеріалів застосованих при виготовленні.

Бульбашкові панелі ціна принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей з дзеркалом — процес важкий, але все-таки вимагає спеціалізованої підготовки і навичок, якими обдаровані майстри нашої компанії. Бульбашкові панелі і водоспади — це спеціальні панелі з органічного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і заповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно радують людський погляд.

Термін виробництва водних виробів починаючи від 1 до 4 тижнів.

Доставка по Києву та іншим містам відбувається за допомогою Нова Пошта, Гюнсел і власними кур’єрами.

Бульбашкові панелі відгуки

Бульбашкові панелі ціна купити в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник вихрових бульбашкових панелей та інтер’єрних акваізделія №1 в Україні, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається за прийнятною ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нас — не тільки економічніше, але і надійніше. При покупці бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі ціна, плюси виробів

У одне бульбашкова панель займають гранично мало площі, містять в собі незначна кількість води і безсумнівно є найшкідливішим пристроєм для маленьких дітей, тварин і для дорослих людей. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою надають надзвичайну атмосферу релаксації в будинку.

Красиве акваізделіе може бути використано для поділу корисної площі, або просто в якості предмета інтер’єру і нічного світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на об’єкт монтажу, виробляємо необхідні кошторису, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий