Бульбашкові панелі і колони — прекрасний елемент інтер’єру

послуга «виїзд майстра на об’єкт для замірів та консультація» оплачується окремо. При замовленні ця сума вираховується з ціни аква-конструкції.

У разі, якщо Вас цікавлять наші водні конструкції — зателефонуйте нам за номером, який є або напишіть листа на вказаний e-mail і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Бульбашкові панелі і колони — прекрасний елемент інтер’єру

Згадайте, як дитиною Ви заворожено стежили за акваріумними бульбашками, рівно як і в цілому в усякому резервуарі з водою? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це одне з найкращих інтер’єрних рішень для того, щоб прикрасити або просунути Вашу квартиру, офіс або ресторан на надновий високоякісний рівень, відтінити Вашу оригінальність і помістити стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо варто відзначити той факт, що наша сучасна компанія пропонує можливість підбору продукції відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При цьому реалізація повітряно бульбашкових панелей ні за розцінками, та й умов доставки практично не відрізняється від покупки панелей.

Бульбашкові панелі відгуки

На веб-сайті Ви знайдете фотографії та відео наших панелей, які успішно були виконані і відмінно функціонують до теперішнього часу в різних установах, наприклад:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • будинки і квартири

Бульбашкові панелі і колони, гарантійний термін на 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі на замовлення — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином домагаючись надійної роботи на багато років.

Ми використовуємо вихідні матеріали і комплектуючі кращих виробників і досягаємо кращої якості представлених конструкцій.

Об’єктом виробничої гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і установки вироби, а також якість матеріалів використаних при виготовленні.

Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкові панелі і колони принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес нескладний, але все-таки вимагає особливої ​​підготовки і здібностей, якими обдаровані майстри нашої компанії. Повітряно бульбашкові панелі і колони — це спеціальні панелі з розжареного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і наповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різними кольорами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче веселять людський погляд.

Тривалість виготовлення акваізделія від 1 до 5 тижнів.

Транспортування по всій Україні здійснюється за допомогою служби Нова Пошта, Гюнсел і власними кур’єрами.

бульбашкова панель

Бульбашкові панелі і колони купити в Україні — розцінка на вироби

Ми — виробнича компанія бульбашкових панелей на замовлення і домашніх акваізделія номер 1 у всій Україні, що пов’язано з чудовою якістю продукції, що виготовляється за невисокою ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших підприємств, і переконайтеся, що у нас — не тільки дешевше, але і якісніше. При покупці бульбашкового панелі Ви отримаєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі і колони, переваги виробів

Повітряно бульбашкові панелі і колони займають вкрай мало місця, містять в собі незначна кількість рідини і є найшкідливішим виробом для дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть надзвичайну обстановку релаксації в будинку.

Красиве акваізделіе може бути використано для поділу корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і нічного освітлення.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на об’єкт установки, проводимо необхідні заміри, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий