Бульбашкові панелі на замовлення — прекрасний прийом для будь-якого приміщення

Така послуга як «виїзд майстра на об’єкт для замірів та консультування» оплачується окремо. При замовленні панелі дана величина вираховується з вартості аква-конструкції.

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції — телефонуйте нам за номером, вказаним або напишіть листа на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом доби.

Бульбашкові панелі на замовлення — прекрасний прийом для будь-якого приміщення

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви заворожено стежили за бульбашками в акваріумі, рівно як і за великим рахунком у всякому резервуарі з водою? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Повітряно бульбашкова панель — це одне з кращих інтер’єрних рішень для того, щоб прикрасити або вивести Ваш будинок, офіс або ресторан на надновий високоякісний рівень, відтінити Вашу індивідуальність і вселити водну стихію в Ваше життя.

Окремо потрібно відзначити той момент, що наша виробнича компанія надає можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При цьому реалізація повітряно бульбашкових панелей ні за цінами, та й умов доставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На веб-сайті Ви можете подивитися фотографії і відео акваізделія, які з успіхом були виконані і надійно функціонують досі в різних установах, таких як:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири
Повітряно бульбашкові панелі

Бульбашкові панелі на замовлення, гарантійний термін 5 років від виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми споруджуємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, тим самим домагаючись надійної діяльності на багато років.

Ми використовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і досягаємо високої якості представлених конструкцій.

Предметом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якісність матеріалів застосованих при виготовленні.

Бульбашкові панелі на замовлення принцип роботи

Виготовлення вихрових бульбашкових панелей — процес важкий, але разом з тим вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені фахівці нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі і водоспади — це спеціальні панелі з оргскла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і заповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Повітряно бульбашкова панель

Тривалість виробництва водних виробів від 1 до 4 тижнів.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою служби Нова Пошта, "Гюнсел" і кур’єрами компанії.

Бульбашкові панелі на замовлення купити в Україні — розцінка на продукцію

Ми — компанія-виробник повітряно бульбашкових панелей та інтер’єрних акваізделія номер 1 на території України, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається за оптимальною ціною. Ви можете звірити екземпляри від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і якісніше. При покупці бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі на замовлення, вигоди виробів

Бульбашкові панелі з дзеркалом займають гранично мало площі, мають незначна кількість води і є найшкідливішим виробом для дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Воздущних бульбашки разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну атмосферу релаксації в кімнаті.

бульбашкова панель

Красиве акваізделіе може бути застосовано для розділення простору, або просто в якості предмета інтер’єру і нічного світла.

При необхідності ми приїжджаємо на місце монтажу, виробляємо необхідні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий