Бульбашкові панелі Україна — прекрасний елемент інтер’єру

послуга «виїзд на об’єкт для виміру і консультація» варто окремо. При замовленні ця вартість вираховується з ціни виробу.

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції — зателефонуйте нам за телефоном, вказаним або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відповімо в протягом 24 годин.

Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкові панелі Україна — прекрасний елемент інтер’єру

Пам’ятайте, як дитиною Ви заворожено стежили за акваріумними бульбашками, рівно як і взагалі у всякому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з пречудових інтер’єрних варіантів для того, щоб прикрасити або вивести Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий високоякісний рівень, зробити акцент на Вашу оригінальність і вселити стихію води в Ваше життя.

Особливо потрібно позначити той момент, що наша сучасна виробнича компанія надає можливість вибору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При цьому реалізація бульбашкових панелей з дзеркалом ні за розцінками, та й умов доставки практично не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

На нашому веб-сайті Ви знайдете фотографії та відео наших виробів, які з успіхом були реалізовані і надійно функціонують досі в різних установах, таких як:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири
Повітряно бульбашкові панелі

Бульбашкові панелі Україна, гарантія на 5 років від виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі і колони — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми робимо технічно правильну конструкцію всіх виробів, тим самим домагаючись надійної роботи на багато років.

Ми використовуємо вихідні матеріали і комплектуючі найкращих виробників і добиваємося високої якості наших конструкцій.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виробництва, збірки і установки вироби, а також якісність матеріалів застосованих при виготовленні.

Бульбашкові панелі Україна принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей з дзеркалом — процес нескладний, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими обдаровані фахівці нашої виробничої компанії. Повітряно бульбашкові панелі і колони — це спеціальні панелі з розжареного скла або акрилу, встановлені на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені м’якими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Термін виробництва акваізделія від 1 і до 5 тижнів.

Доставка по території України відбувається за допомогою служби Нова Пошта, "Гюнсел" і власними кур’єрами.

Бульбашкові панелі Україна в Україні — розцінка на вироби

Ми — виробнича компанія водно бульбашкових панелей і декоративних акваізделія №1 у всій Україні, що пов’язано з чудовою якістю продукції, що виготовляється за оптимальною ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших компаній, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки бюджетні, а й якісніше. При покупці бульбашкового панелі Ви отримуєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкові панелі Україна, гідності виробів

Вихрові бульбашкові панелі займають гранично мало площі, мають незначна кількість води і безсумнівно є найбезпечнішим пристроєм для маленьких дітей, тварин і для дорослих людей. Воздущних бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть надзвичайну обстановку релаксації в приміщенні.

бульбашкові панелі

Красиве акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто для прикраси інтер’єру і додаткового освітлення.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на місце установки, виконуємо необхідні виміри, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий