Купити бульбашкова панель — чудовий прийом для будь-якого приміщення

Купити бульбашкова панель — чудовий прийом для будь-якого приміщення

Пам’ятайте, як дитиною Ви заворожено стежили за бульбашками в акваріумі, так і за великим рахунком у всякому резервуарі з водою? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Водно бульбашкова панель — це одне з пречудових інтер’єрних рішень для того, щоб народити або вивести Ваш власний будинок, офіс або ресторан на новий високоякісний рівень, відтінити Вашу оригінальність і помістити стихію води в Вашу повсякденне життя.

Окремо слід зауважити той факт, що наша спеціалізована компанія дає можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. У той же час реалізація бульбашкових панелей і водоспадів ні за вартістю, так і умов доставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

На сайті Ви можете знайти фотографії і відео акваізделія, які успішно були виконані і відмінно функціонують донині в різних установах, наприклад:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири

Купити бульбашкова панель, гарантійний термін на 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі на замовлення — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми споруджуємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, тим самим домагаючись довговічною роботи на багато років.

Ми використовуємо вихідні матеріали і комплектуючі найкращих виробників і досягаємо найвищої якості наших виробів.

Предметом п’ятирічної виробничої гарантії є — споживче якість виробництва, збірки і установки вироби, а також високу якість матеріалів використаних при виробництві.

Водно бульбашкова панель

Купити бульбашкова панель принцип роботи

Виготовлення водно бульбашкових панелей — процес важкий, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені професіонали нашої компанії. Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це спеціальні панелі з оргскла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, які підсвічуються різними кольорами з використанням світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неодмінно пестять людський погляд.

Тривалість виробництва водних виробів починаючи від 1 до 4 тижнів.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою "Нова Пошта", Гюнсел і власними кур’єрами.

Купити бульбашкова панель купити в Україні — розцінка на вироби

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей на замовлення і домашніх водоспадів номер 1 на території України, що безсумнівно пов’язано з беззастережним якістю продукції, що виробляється за невисокою ціною. Ви можете порівняти вироби від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нас — не тільки бюджетні, а й надійніше. При придбанні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримуєте:

бульбашкові панелі
  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з пультом управління;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Купити бульбашкова панель, вигоди виробів

Бульбашкові панелі з дзеркалом займають вкрай мало площі, містять незначна кількість рідини і є найбезпечнішим пристроєм для маленьких дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням додадуть надзвичайну атмосферу релаксації в кімнаті.

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для поділу корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і нічного світла.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на місце монтажу, виконуємо необхідні виміри, готуємо креслярські плани і т.п.
послуга «виїзд на місце для заміру і консультування» оплачується додатково. При замовленні панелі дана величина вираховується з ціни аква-конструкції.

Водно бульбашкова панель

Якщо Вас зацікавили наші вироби — дзвоніть нам за телефоном, вказаним або напишіть листа на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий