Купити бульбашкові панелі — неперевершений прийом інтер’єру

Купити бульбашкові панелі — неперевершений прийом інтер’єру

Згадайте, як в дитинстві Ви заворожено спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і в цілому в усякому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкові панелі на замовлення — це одне з кращих інтер’єрних варіантів для того, щоб прикрасити або вивести Ваш будинок, офіс або ресторан на новий якісний рівень, зробити акцент на Вашу неординарність і вселити стихію води в Ваше життя.

Особливо варто відзначити той факт, що наша спеціалізована компанія дає можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При всьому при цьому реалізація бульбашкових панелей на замовлення ні за розцінками, так і за термінами поставки практично не відрізняється від покупки панелей.

На веб-сайті Ви можете знайти фотографії і відео наших панелей, які з успіхом були виконані і непогано функціонують до теперішнього часу в різних установах, в тому числі:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири
Бульбашкові панелі відгуки

Купити бульбашкові панелі, гарантійний термін на 5 років від виробника

Наші водно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим домагаючись довговічною роботи на роки вперед.

Ми застосовуємо вихідні матеріали і комплектуючі найкращих виробників і досягаємо кращої якості представлених конструкцій.

Об’єктом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і установки вироби, а також високу якість матеріалів застосованих при виробництві.

Купити бульбашкові панелі принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціалізованої підготовки і умінь, якими обдаровані майстри нашої виробничої компанії. Вихрові бульбашкові панелі — це спеціальні панелі з органічного скла або акрилу, встановлені на підставі і наповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, які підсвічуються різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче веселять людський погляд.

Термін виготовлення акваізделія починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по Україні здійснюється за допомогою служби Нова Пошта, доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

Купити бульбашкові панелі в Україні — ціна на продукцію

Ми — виробнича компанія бульбашкових панелей на замовлення та інтер’єрних водоспадів номер 1 в Україні, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється по толерантною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нас — не тільки бюджетні, а й якісніше. При покупці бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

Бульбашкові панелі відгуки
  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Купити бульбашкові панелі, переваги виробів

Вихрові бульбашкові панелі займають гранично мало місця, містять в собі незначна кількість води і є самим безпечним виробом для дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть надзвичайну обстановку релаксації в будинку.

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для розмежування корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і допоміжного освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на місце установки, проводимо необхідні кошторису, готуємо креслення і т.п.
послуга «виїзд на місце для заміру і консультування» варто додатково. При замовленні панелі дана величина віднімається з ціни аква-конструкції.

У разі, якщо Вас зацікавили наші вироби — телефонуйте нам за номером, вказаним або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий