Купити повітряно бульбашкову панель — чудовий елемент інтер’єру

Купити повітряно бульбашкову панель — чудовий елемент інтер’єру

Згадайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і за великим рахунком в будь-якому резервуарі з водою? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкові панелі і водоспади — це одне з пречудових інтер’єрних рішень щоб прикрасити або вивести Ваш будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий якісний рівень, підкреслити Вашу оригінальність і привнести стихію води в Вашу повсякденне життя.

Окремо слід відзначити той факт, що наша спеціалізована компанія готова надати можливість вибору продукції згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. У той же час реалізація повітряно бульбашкових панелей та колон ні за цінами, так і за термінами доставки практично не відрізняється від покупки готових панелей.

На нашому веб-сайті Ви можете знайти фото і відео наших панелей, які успішно були виконані і відмінно функціонують досі в різних установах, таких як:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Купити повітряно бульбашкову панель, гарантійний термін 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі і водоспади — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виробляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином досягаючи надійної роботи на багато років.

Повітряно бульбашкові панелі

Ми використовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося кращої якості наших конструкцій.

Об’єктом виробничої гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів застосованих при виготовленні.

Купити повітряно бульбашкову панель принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей і водоспадів — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціалізованої підготовки і здібностей, якими наділені фахівці нашої компанії. Бульбашкові панелі на замовлення — це панелі з оргскла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, які підсвічуються всілякими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно пестять людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів від 1 до 5 тижнів.

Доставка по території України проводиться за допомогою Нова Пошта, Гюнсел і власними кур’єрами.

Повітряно бульбашкові панелі

Купити повітряно бульбашкову панель купити в Україні — ціна на вироби

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей і водоспадів і декоративних акваізделія номер 1 у всій Україні, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється по толерантною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших компаній, і переконаєтеся, що у нас — не тільки вигідніше, але і якісніше. При замовленні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Купити повітряно бульбашкову панель, переваги виробів

Вихрові бульбашкові панелі займають вкрай мало місця, мають незначну кількість води і є самим безпечним виробом для маленьких дітей, тварин і для дорослих людей. Воздущних бульбашки разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну обстановку релаксації в будинку.

Красиве акваізделіе може бути використано для поділу корисної площі, або просто як елемент інтер’єру і нічного світла.

При необхідності ми виїжджаємо на місце установки, виконуємо потрібні кошторису, готуємо креслення і т.п.
послуга «виїзд майстра на місце для замірів та консультування» варто окремо. При замовленні акваізделія дана вартість вираховується з вартості виробу.

Повітряно бульбашкові панелі

У разі, якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — зателефонуйте нам за номером, вказаним або напишіть листа на наш e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий