Купити водно бульбашкову панель — бездоганний прийом для будь-якого приміщення

Купити водно бульбашкову панель — бездоганний прийом для будь-якого приміщення

Пам’ятайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за бульбашками в акваріумі, та й взагалі в будь-якому резервуарі з водою? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з найкращих інтер’єрних ідей з метою народити або вивести Вашу квартиру, офіс підприємства або ресторан на надновий якісний рівень, зробити упор на Вашу оригінальність і розмістити водну стихію в Ваше життя.

Окремо варто відзначити той факт, що наша виробнича компанія дає можливість підбору продукції згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. У той же час реалізація вихрових бульбашкових панелей ні за цінами, та й умов доставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

Повітряно бульбашкова панель

На нашому вебсайті Ви можете знайти фото і відео акваізделія, які з успіхом були виконані і відмінно функціонують досі в різних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири

Купити водно бульбашкову панель, гарантійний термін на 5 років від виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми робимо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим досягаючи надійної роботи на багато років.

бульбашкові панелі

Ми використовуємо вихідні матеріали і деталі кращих виробників і добиваємося високої якості наших конструкцій.

Об’єктом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів застосованих при виробництві.

Купити водно бульбашкову панель принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес важкий, але разом з тим вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими обдаровані фахівці нашої компанії. Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це панелі з органічного скла або акрилу, змонтовані на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, які підсвічуються всілякими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче веселять людський погляд.

Тривалість виробництва акваізделія від 1 до 5 тижнів.

Транспортування по Україні здійснюється за допомогою Нова Пошта, доставки Гюнсел і власними кур’єрами.

Купити водно бульбашкову панель в Україні — розцінка на вироби

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей і водоспадів і кімнатних водоспадів №1 у всій Україні, що пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається по толерантною ціною. Ви можете звірити екземпляри від інших підприємств, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки бюджетні, а й якісніше. При замовленні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Диодную підсвічування з пультом управління;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Купити водно бульбашкову панель, вигоди виробів

Бульбашкові панелі з дзеркалом займають гранично мало площі, містять в собі незначна кількість води і безсумнівно є найбезпечнішим пристроєм для наших дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою надають приємну обстановку релаксації в кімнаті.

Повітряно бульбашкова панель

Красиве акваізделіе може бути використано для розмежування корисної площі, або просто як елемент інтер’єру і допоміжного освітлення.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на об’єкт монтажу, здійснюємо необхідні виміри, готуємо креслення і т.п.
Така послуга як «виїзд майстра на місце для заміру і консультування» варто окремо. При замовленні панелі дана величина віднімається з ціни аква-конструкції.

Якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — зателефонуйте нам за номером, який є або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий