Повітряно бульбашкова панель — дивовижний елемент для будь-якого приміщення

послуга «виїзд на місце для заміру і консультування» варто додатково. При замовленні акваізделія ця величина віднімається з ціни аква-конструкції.

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції — зателефонуйте нам по телефону, який вказаний або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Повітряно бульбашкова панель — дивовижний елемент для будь-якого приміщення

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви заворожено стежили за акваріумними бульбашками, та й в цілому в усякому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Вихрові бульбашкові панелі — це одне з найкращих інтер’єрних варіантів з метою прикрасити або вивести Ваш власний будинок, офіс або ресторан на надновий високоякісний рівень, відтінити Вашу оригінальність і привнести водну стихію в Ваше життя.

Особливо варто відзначити той факт, що наша сучасна спеціалізована компанія надає можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При всьому при цьому реалізація вихрових бульбашкових панелей ні за розцінками, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

На нашому вебсайті Ви можете подивитися фотографії і відео наших панелей, які з успіхом були виконані і відмінно функціонують донині в різних установах, наприклад:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири

Повітряно бульбашкова панель, гарантійний термін 5 років від українського виробника

Наші бульбашкові панелі на замовлення — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми споруджуємо технічно точну конструкцію всіх виробів, тим самим домагаючись надійної діяльності на багато років.

Ми застосовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося високої якості наших виробів.

Предметом гарантії в 5 років є — споживче якість виробництва, збірки і установки вироби, а також якість матеріалів використаних при виробництві.

Повітряно бульбашкова панель принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей на замовлення — процес нескладний, але в той же час вимагає особливої ​​підготовки і навичок, якими обдаровані майстри нашої виробничої компанії. бульбашкові панелі і водоспади — це спеціальні панелі з розжареного скла або акрилу, встановлені на підставі і наповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неодмінно радують людський погляд.

бульбашкові панелі

Термін виготовлення акваізделія починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по Україні здійснюється за допомогою "Нова Пошта", доставки Гюнсел і власними кур’єрами.

Повітряно бульбашкова панель купити в Києві або по всій Україні — розцінка на вироби

Ми — виробнича компанія вихрових бульбашкових панелей та інтер’єрних акваізделія №1 на території України, що безсумнівно пов’язано з чудовою якістю продукції, що виробляється за невисокою ціною. Ви можете порівняти вироби від інших компаній, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і надійніше. При замовленні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

бульбашкові панелі
  1. Диодную підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Повітряно бульбашкова панель, вигоди виробів

Бульбашкові панелі займають вкрай мало місця, мають невелику кількість рідини і вважаються самим нешкідливим пристроєм для маленьких дітей, домашніх тварин і для дорослих. Воздущних бульбашки разом з правильною підсвічуванням надають приємну атмосферу релаксації в приміщенні.

Мальовниче акваізделіе може бути використано для поділу корисної площі, або просто в якості предмета інтер’єру і нічного освітлення.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на об’єкт установки, здійснюємо необхідні виміри, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий