Повітряно бульбашкова панель своїми руками — чудовий прийом в інтер’єрі

Повітряно бульбашкова панель своїми руками — чудовий прийом в інтер’єрі

Згадайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і взагалі у всякому водоймі? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкова панель — це одне з пречудових інтер’єрних рішень для того, щоб народити або вивести Вашу квартиру, офіс або ресторан на надновий високоякісний рівень, зробити упор на Вашу оригінальність і розмістити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Окремо слід відзначити той момент, що наша спеціалізована компанія надає можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При всьому при цьому реалізація повітряно бульбашкових панелей та колон ні за розцінками, так і за термінами доставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

На веб-сайті Ви можете знайти фотографії і відео наших виробів, які успішно були виконані і непогано функціонують досі в різних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири
бульбашкова панель

Повітряно бульбашкова панель своїми руками, гарантія 5 років від українського виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі і колони — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми робимо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим досягаючи довговічною діяльності на багато років.

Ми використовуємо вихідні матеріали і комплектуючі найкращих виробників і добиваємося кращої якості наших виробів.

Об’єктом виробничої гарантії в 5 років є — якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів застосованих при виготовленні.

Повітряно бульбашкова панель своїми руками принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей з дзеркалом — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими обдаровані фахівці нашої компанії. Повітряно бульбашкові панелі — це панелі з оргскла або акрилу, встановлені на підставі і наповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, які підсвічуються всілякими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно радують людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Доставка по всій Україні відбувається за допомогою служби Нова Пошта, Гюнсел і власними кур’єрами.

Повітряно бульбашкова панель своїми руками в Україні — розцінка на продукцію

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей і водоспадів і кімнатних водоспадів №1 на території України, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виробляється за невисокою ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нас — не тільки бюджетні, а й надійніше. При придбанні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримуєте:

  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Повітряно бульбашкова панель своїми руками, плюси виробів

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири займають гранично мало місця, містять незначну кількість дистильованої води і безсумнівно є найшкідливішим пристроєм для наших дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням надають приємну обстановку релаксації в кімнаті.

Бульбашкові панелі відгуки

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для поділу корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і допоміжного світла.

При необхідності ми приїжджаємо на об’єкт установки, виконуємо потрібні кошторису, готуємо креслення і т.п.
Така послуга як «виїзд майстра на місце для заміру і консультування» варто додатково. При замовленні панелі ця вартість вираховується з ціни виробу.

У разі, якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — телефонуйте нам за номером, який вказаний або пишіть лист на наш e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий