Повітряно бульбашкові панелі купити — прекрасний елемент для будь-якого приміщення

подібна послуга «виїзд на об’єкт для виміру і консультацій» оплачується окремо. При замовленні акваізделія ця величина вираховується з ціни виробу.

Якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — зателефонуйте нам по телефону, зазначеному або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом 24 годин.

Повітряно бульбашкові панелі купити — прекрасний елемент для будь-якого приміщення

Згадайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за акваріумними бульбашками, та й за великим рахунком в будь-якому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

бульбашкові панелі

Повітряно бульбашкові панелі і колони — це одне з кращих інтер’єрних варіантів щоб прикрасити або вивести Ваш власний будинок, офіс або ресторан на новий якісний рівень, відтінити Вашу неординарність і привнести водну стихію в Ваше життя.

Особливо варто позначити той факт, що наша сучасна виробнича компанія пропонує можливість підбору продукції відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При всьому при цьому продаж вихрових бульбашкових панелей ні за розцінками, так і за термінами доставки практично не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

На нашому веб-сайті Ви можете знайти фото і відео наших панелей, які успішно були реалізовані і надійно функціонують досі в різних установах, в тому числі:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Повітряно бульбашкові панелі купити, гарантійний термін на 5 років від українського виробника

Наші бульбашкові панелі і водоспади — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином домагаючись надійної діяльності на роки вперед.

Ми використовуємо вихідні матеріали і комплектуючі найкращих виробників і добиваємося високої якості представлених виробів.

Предметом п’ятирічної виробничої гарантії є — якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів застосованих при виробництві.

Повітряно бульбашкові панелі купити принцип роботи

Виготовлення водно бульбашкових панелей — процес нескладний, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими обдаровані професіонали нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі і водоспади — це панелі з розжареного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і заповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Тривалість виробництва водних виробів починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по території України відбувається за допомогою служби Нова Пошта, Гюнсел і власними кур’єрами.

Повітряно бульбашкові панелі купити купити в Україні — ціна на вироби

Ми — компанія-виробник вихрових бульбашкових панелей та інтер’єрних акваізделія номер 1 на території України, що пов’язано з беззастережним якістю продукції, що виробляється за оптимальною ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших компаній, і переконайтеся, що у нас — не тільки дешевше, але і надійніше. При замовленні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

бульбашкова панель
  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Повітряно бульбашкові панелі купити, плюси виробів

повітряно бульбашкові панелі і колони займають вкрай мало площі, містять в собі незначна кількість рідини і безсумнівно є самим нешкідливим виробом для дітей, тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням надають приємну обстановку релаксації в кімнаті.

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для поділу простору, або просто для прикраси інтер’єру і нічного світла.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на місце установки, здійснюємо необхідні кошторису, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий