Розпилювач для бульбашкового панелі — прекрасний прийом в інтер’єрі

Розпилювач для бульбашкового панелі — прекрасний прийом в інтер’єрі

Згадайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і в цілому в усякому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкова панель — це одне з пречудових інтер’єрних варіантів з метою прикрасити або просунути Вашу квартиру, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, відтінити Вашу оригінальність і привнести стихію води в Ваше життя.

Особливо варто відзначити той момент, що наша сучасна виробнича компанія дає можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При всьому при цьому продаж бульбашкових панелей з дзеркалом ні за вартістю, так і умов доставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

На сайті Ви знайдете фотографії та відео наших панелей, які успішно були реалізовані і надійно функціонують досі в різних установах, таких як:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • будинки і квартири
бульбашкові панелі

Розпилювач для бульбашкового панелі, гарантія на 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі з дзеркалом — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми споруджуємо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим домагаючись довговічною роботи на багато років.

Ми використовуємо вихідні матеріали і деталі найкращих виробників і досягаємо кращої якості представлених виробів.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів використаних при виготовленні.

Розпилювач для бульбашкового панелі принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціалізованої підготовки і здібностей, якими наділені майстри нашої виробничої компанії. Водно бульбашкові панелі — це панелі з органічного скла або акрилу, змонтовані на підставі і заповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різноманітними квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно веселять людський погляд.

Повітряно бульбашкова панель

Термін виробництва акваізделія від 1 до 4 тижнів.

Доставка по всій Україні відбувається за допомогою Нова Пошта, доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

Розпилювач для бульбашкового панелі купити в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник водно бульбашкових панелей та кімнатних акваізделія №1 на території України, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається за прийнятною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших компаній, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки дешевше, але і якісніше. При придбанні бульбашкового панелі Ви отримаєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Розпилювач для бульбашкового панелі, переваги виробів

Вихрові бульбашкові панелі займають гранично мало площі, містять незначну кількість води і є найшкідливішим пристроєм для дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з різнокольоровою підсвіткою надають приємну атмосферу релаксації в приміщенні.

Мальовниче акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто в якості предмета інтер’єру і допоміжного освітлення.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на об’єкт монтажу, здійснюємо потрібні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.
послуга «виїзд майстра на місце для замірів та консультацій» варто додатково. При замовленні акваізделія дана сума вираховується з вартості виробу.

У разі, якщо Вас цікавлять наші водні конструкції — телефонуйте нам по телефону, який є або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий