Водно бульбашкові панелі — чудовий прийом в інтер’єрі

Така послуга як «виїзд на місце для замірів та консультування» варто додатково. При замовленні вироби ця вартість вираховується з вартості аква-конструкції.

У разі, якщо Вас цікавлять наші вироби — дзвоніть нам за телефоном, вказаним або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відгукнемося протягом 24 годин.

бульбашкові панелі

Водно бульбашкові панелі — чудовий прийом в інтер’єрі

Згадайте, як в дитинстві Ви заворожено спостерігали за бульбашками в акваріумі, так і в цілому в усякому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Вихрові бульбашкові панелі — це одне з найкращих інтер’єрних рішень щоб народити або вивести Вашу квартиру, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, зробити упор на Вашу індивідуальність і привнести стихію води в Ваше життя.

Особливо потрібно позначити той факт, що наша компанія дає можливість вибору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. У той же час реалізація бульбашкових панелей ні за вартістю, так і умов поставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На веб-сайті Ви можете знайти фото і відео наших панелей, які з успіхом були реалізовані і непогано функціонують донині в різних установах, таких як:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Водно бульбашкові панелі, гарантія на 5 років від українського виробника

Наші бульбашкові панелі на замовлення — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виробляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, тим самим домагаючись надійної роботи на роки вперед.

Повітряно бульбашкові панелі

Ми застосовуємо вихідні матеріали і комплектуючі кращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених виробів.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — якість виробництва, збірки і установки вироби, а також якість матеріалів використаних при виробництві.

Водно бульбашкові панелі принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей — процес нескладний, але незважаючи на те що вимагає спеціалізованої підготовки і умінь, якими наділені експерти нашої виробничої компанії. Повітряно бульбашкові панелі і колони — це панелі з оргскла або акрилу, встановлені на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче пестять людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів починаючи від 1 до 5 тижнів.

Транспортування по всій Україні відбувається за допомогою Нова Пошта, Гюнсел і кур’єрами компанії.

Водно бульбашкові панелі купити в Києві або по всій Україні — ціна на продукцію

Ми — виробнича компанія вихрових бульбашкових панелей та кімнатних акваізделія номер 1 на території України, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється за невисокою ціною. Ви можете звірити вироби від інших підприємств, і переконайтеся, що у нас — не тільки дешевше, але і якісніше. При придбанні бульбашкового панелі Ви отримуєте:

Повітряно бульбашкова панель
  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Водно бульбашкові панелі, вигоди виробів

Бульбашкові панелі і водоспади займають гранично мало місця, містять незначну кількість рідини і вважаються найшкідливішим пристроєм для наших дітей, домашніх улюбленців і для дорослих людей. Воздущних бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою надають приємну атмосферу релаксації в кімнаті.

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для розділення простору, або просто для прикраси інтер’єру і допоміжного світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на місце установки, виконуємо необхідні заміри, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий