Водно бульбашкові панелі ціна — дивовижний елемент для будь-якого приміщення

Водно бульбашкові панелі ціна — дивовижний елемент для будь-якого приміщення

Пам’ятайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і взагалі в будь-якому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

бульбашкові панелі

повітряно бульбашкова панель — це одне з найкращих інтер’єрних ідей для того, щоб прикрасити або вивести Ваш будинок, офіс або ресторан на новий високоякісний рівень, відтінити Вашу оригінальність і помістити стихію води в Ваше життя.

Окремо потрібно відзначити той факт, що наша виробнича компанія надає можливість вибору продукції згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При всьому при цьому продаж вихрових бульбашкових панелей ні за цінами, та й умовами поставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

На сайті Ви можете подивитися фотографії і відео акваізделія, які успішно були виконані і надійно функціонують досі в різноманітних установах, наприклад:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири
бульбашкова панель

Водно бульбашкові панелі ціна, гарантійний термін на 5 років від компанії-виробника

Наші бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми робимо технічно правильну конструкцію всіх виробів, тим самим досягаючи довговічною діяльності на багато років.

Ми застосовуємо вихідні матеріали і комплектуючі найкращих виробників і добиваємося високої якості представлених конструкцій.

Об’єктом виробничої гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і установки вироби, а також високу якість матеріалів застосованих при виробництві.

Водно бульбашкові панелі ціна принцип роботи

Виготовлення вихрових бульбашкових панелей — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені фахівці нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі і водоспади — це панелі з оргскла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені м’якими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Термін виробництва водних виробів від 1 до 4 тижнів.

Доставка по Києву та іншим містам здійснюється за допомогою "Нова Пошта", Гюнсел і власними кур’єрами.

Повітряно бульбашкова панель

Водно бульбашкові панелі ціна в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник повітряно бульбашкових панелей і декоративних водоспадів номер 1 в Україні, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виробляється за невисокою ціною. Ви можете звірити екземпляри від інших підприємств, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки дешевше, але і надійніше. При покупці бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Водно бульбашкові панелі ціна, вигоди виробів

Бульбашкові панелі на замовлення займають гранично мало місця, містять невелику кількість дистильованої води і вважаються самим нешкідливим виробом для дітей, домашніх улюбленців і для дорослих людей. Воздущних бульбашки разом з правильною підсвічуванням надають приємну атмосферу релаксації в будинку.

Декоративне акваізделіе може бути використано для поділу корисної площі, або просто як елемент інтер’єру і додаткового світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на об’єкт монтажу, виробляємо необхідні кошторису, готуємо креслення і т.п.
послуга «виїзд на місце для замірів та консультацій» варто окремо. При замовленні дана величина віднімається з вартості виробу.

Якщо Вас зацікавили наші вироби — дзвоніть нам за телефоном, вказаним або напишіть листа на наш e-mail і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий