Бульбашкова Аквапанель — дивовижний прийом для будь-якого приміщення

послуга «виїзд майстра на об’єкт для виміру і консультацій» оплачується додатково. При замовленні панелі ця сума вираховується з ціни аква-конструкції.

У разі, якщо Вас зацікавили наші пропозиції — телефонуйте нам по телефону, який є або напишіть листа на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом доби.

Бульбашкова Аквапанель — дивовижний прийом для будь-якого приміщення

Згадайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і взагалі в будь-якому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з найкращих інтер’єрних рішень з метою народити або просунути Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, відтінити Вашу оригінальність і привнести водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Окремо слід зауважити той момент, що наша сучасна компанія надає можливість підбору продукції згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При всьому при цьому продаж повітряно бульбашкових панелей ні за розцінками, та й умов доставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

бульбашкові панелі

На нашому вебсайті Ви знайдете фотографії та відео наших виробів, які з успіхом були виконані і надійно функціонують до теперішнього часу в різних установах, таких як:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • будинки і квартири

Бульбашкова Аквапанель, гарантія на 5 років від виробника

Наші водно бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виробляємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, таким чином досягаючи надійної роботи на багато років.

Ми використовуємо матеріали і деталі кращих виробників і досягаємо кращої якості наших конструкцій.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — якість виготовлення, складання і установки вироби, а також якісність матеріалів використаних при виготовленні.

Бульбашкова Аквапанель принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей і водоспадів — процес нескладний, але в той же час вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими обдаровані майстри нашої виробничої компанії. Повітряно бульбашкові панелі — це панелі з розжареного скла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Бульбашкові панелі відгуки

Тривалість виготовлення акваізделія від 1 і до 5 тижнів.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою "Нова Пошта", "Гюнсел" і власними кур’єрами.

Бульбашкова Аквапанель в Україні — ціна на вироби

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей з дзеркалом і кімнатних акваізделія номер 1 у всій Україні, що пов’язано з беззастережним якістю продукції, що виробляється за оптимальною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших підприємств, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і якісніше. При покупці бульбашкового панелі Ви отримаєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова Аквапанель, переваги виробів

Бульбашкові панелі на замовлення займають вкрай мало площі, мають невелику кількість дистильованої води і безсумнівно є найшкідливішим виробом для дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну обстановку релаксації в будинку.

Бульбашкові панелі відгуки

Красиве акваізделіе може бути використано для розмежування корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і нічного світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на об’єкт монтажу, виконуємо необхідні виміри, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий