Бульбашкова панель — чудовий елемент інтер’єру

Бульбашкова панель — чудовий елемент інтер’єру

Згадайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, та й взагалі у всякому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкові панелі і водоспади — це одне з найкращих інтер’єрних рішень для того, щоб народити або просунути Ваш будинок, офіс або ресторан на надновий високоякісний рівень, зробити акцент на Вашу індивідуальність і помістити водну стихію в Ваше життя.

Окремо потрібно відзначити той момент, що наша виробнича компанія надає можливість підбору продукції відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При всьому при цьому продаж бульбашкових панелей на замовлення ні за розцінками, так і за термінами поставки практично не відрізняється від покупки готових панелей.

На сайті Ви знайдете фотографії та відео акваізделія, які успішно були виконані і відмінно функціонують донині в різноманітних установах, в тому числі:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири
Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкова панель, гарантія 5 років від виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виробляємо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим домагаючись довговічною роботи на багато років.

бульбашкова панель

Ми використовуємо матеріали і комплектуючі найкращих виробників і добиваємося високої якості наших виробів.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — якість виготовлення, складання і установки вироби, а також високу якість матеріалів застосованих при виготовленні.

бульбашкові панелі

Бульбашкова панель принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес важкий, але все-таки вимагає особливої ​​підготовки і здібностей, якими наділені майстри нашої компанії. Бульбашкові панелі на замовлення — це спеціальні панелі з оргскла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і наповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і безумовно радують людський погляд.

бульбашкові панелі

Термін виготовлення акваізделія починаючи від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по Україні відбувається за допомогою служби Нова Пошта, Гюнсел і кур’єрами компанії.

бульбашкові панелі

Бульбашкова панель в Україні — розцінка на вироби

Ми — компанія-виробник водно бульбашкових панелей та інтер’єрних акваізделія номер 1 у всій Україні, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається по толерантною ціною. Ви можете звірити пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки бюджетні, а й якісніше. При покупці бульбашкового панелі Ви отримуєте:

  1. Диодную підсвічування з пультом управління;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова панель, вигоди виробів

Повітряно бульбашкові панелі і колони займають вкрай мало місця, мають незначна кількість дистильованої води і безсумнівно є найшкідливішим виробом для наших дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Воздущних бульбашки разом з правильною підсвічуванням надають надзвичайну обстановку релаксації в будинку.

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для поділу простору, або просто для прикраси інтер’єру і додаткового освітлення.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на об’єкт монтажу, здійснюємо необхідні виміри, готуємо креслярські плани і т.п.
Така послуга як «виїзд на місце для заміру і консультування» варто окремо. При замовленні дана величина віднімається з вартості виробу.

У разі, якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — дзвоніть нам за телефоном, вказаним або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий