Бульбашкова панель ціна і — прекрасний прийом інтер’єру

Бульбашкова панель ціна і — прекрасний прийом інтер’єру

Пам’ятайте, як дитиною Ви заворожено стежили за бульбашками в акваріумі, так і за великим рахунком у всякому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкова панель — це одне з найкращих інтер’єрних варіантів з метою народити або просунути Ваш будинок, офіс або ресторан на новий високоякісний рівень, зробити упор на Вашу неординарність і вселити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо необхідно відзначити той факт, що наша сучасна спеціалізована компанія дає можливість підбору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При цьому продаж бульбашкових панелей на замовлення ні за вартістю, так і умов поставки практично не відрізняється від покупки панелей.

бульбашкова панель

На веб-сайті Ви можете знайти фото і відео акваізделія, які з успіхом були реалізовані і непогано функціонують до теперішнього часу в різних установах, таких як:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкова панель ціна і, гарантія 5 років від виробника

Наші водно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виробляємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, таким чином домагаючись довговічною роботи на роки вперед.

Повітряно бульбашкова панель

Ми використовуємо матеріали і комплектуючі найкращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених конструкцій.

Предметом гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якісність матеріалів застосованих при виробництві.

Бульбашкова панель ціна і принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей з дзеркалом — процес важкий, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими обдаровані фахівці нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі і водоспади — це спеціальні панелі з органічного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і наповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені м’якими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно пестять людський погляд.

Тривалість виготовлення акваізделія від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по всій Україні проводиться за допомогою служби Нова Пошта, доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкова панель ціна і купити в Києві або по всій Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник повітряно бульбашкових панелей та колон і декоративних акваізделія №1 у всій Україні, що пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається по толерантною ціною. Ви можете звірити вироби від інших компаній, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і якісніше. При покупці бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримуєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова панель ціна і, вигоди виробів

Бульбашкові панелі з дзеркалом займають гранично мало площі, мають незначну кількість води і є самим нешкідливим пристроєм для дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть надзвичайну обстановку релаксації в приміщенні.

Декоративне акваізделіе може бути використано для розмежування корисної площі, або просто в якості предмета інтер’єру і допоміжного світла.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на місце монтажу, виконуємо необхідні заміри, готуємо креслярські плани і т.п.
Така послуга як «виїзд на місце для замірів та консультування» оплачується додатково. При замовленні ця величина вираховується з ціни аква-конструкції.

Якщо Вас цікавлять наші водні конструкції — телефонуйте нам за номером, який є або напишіть листа на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий