Бульбашкова панель де купити і — чудовий прийом інтер’єру

послуга «виїзд на об’єкт для замірів та консультація» оплачується додатково. При замовленні акваізделія ця вартість вираховується з ціни виробу.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції — зателефонуйте нам за номером, який є або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відповімо в протягом доби.

бульбашкова панель

Бульбашкова панель де купити і — чудовий прийом інтер’єру

Згадайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, так і в цілому в усякому водоймі? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Повітряно бульбашкові панелі і колони — це одне з кращих інтер’єрних варіантів з метою народити або просунути Ваш будинок, офіс або ресторан на новий якісний рівень, зробити упор на Вашу індивідуальність і помістити водну стихію в Ваше життя.

Особливо необхідно відзначити той момент, що наша сучасна компанія надає можливість вибору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. У той же час реалізація бульбашкових панелей на замовлення ні за вартістю, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На веб-сайті Ви можете знайти фото і відео акваізделія, які успішно були реалізовані і надійно функціонують донині в різних установах, в тому числі:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири
Повітряно бульбашкові панелі

Бульбашкова панель де купити і, гарантійний термін 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми споруджуємо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином домагаючись надійної діяльності на роки вперед.

Ми використовуємо матеріали і деталі кращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених виробів.

Предметом п’ятирічної виробничої гарантії є — споживче якість виробництва, збірки і установки вироби, а також якість матеріалів застосованих при виробництві.

Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкова панель де купити і принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей з дзеркалом — процес нескладний, але незважаючи на те що вимагає особливої ​​підготовки і здібностей, якими обдаровані майстри нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це панелі з органічного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неминуче радують людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів від 1 і до 5 тижнів.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою "Нова Пошта", Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкова панель де купити і в Україні — розцінка на вироби

Ми — компанія-виробник повітряно бульбашкових панелей та інтер’єрних акваізделія №1 на території України, що безумовно пов’язано з беззастережним якістю продукції, що випускається за оптимальною ціною. Ви можете порівняти вироби від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нас — не тільки економічніше, але і надійніше. При замовленні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова панель де купити і, плюси виробів

Бульбашкові панелі з дзеркалом займають гранично мало місця, містять незначну кількість дистильованої води і вважаються найбезпечнішим виробом для маленьких дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою надають надзвичайну обстановку релаксації в будинку.

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для поділу простору, або просто як елемент інтер’єру і нічного світла.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на місце монтажу, здійснюємо необхідні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий