Бульбашкова панель — неперевершений прийом в інтер’єрі

подібна послуга «виїзд майстра на місце для замірів та консультацій» оплачується окремо. При замовленні акваізделія ця вартість вираховується з вартості аква-конструкції.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції — телефонуйте нам по телефону, який вказаний або напишіть листа на наш e-mail і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Бульбашкова панель — неперевершений прийом в інтер’єрі

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви заворожено спостерігали за акваріумними бульбашками, та й за великим рахунком в будь-якому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з пречудових інтер’єрних варіантів щоб прикрасити або вивести Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий якісний рівень, підкреслити Вашу індивідуальність і помістити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо слід відзначити той момент, що наша спеціалізована компанія готова надати можливість вибору продукції згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При цьому реалізація повітряно бульбашкових панелей ні за вартістю, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

Бульбашкові панелі відгуки

На нашому сайті Ви знайдете фотографії та відео наших виробів, які успішно були виконані і непогано функціонують донині в різних установах, наприклад:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкова панель, гарантійний термін на 5 років від компанії-виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми споруджуємо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином досягаючи довговічною діяльності на багато років.

Ми використовуємо вихідні матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося високої якості представлених конструкцій.

Об’єктом виробничої гарантії в 5 років є — споживче якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якісність матеріалів використаних при виробництві.

Повітряно бульбашкові панелі

Бульбашкова панель принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей — процес нескладний, але все-таки вимагає спеціалізованої підготовки і здібностей, якими наділені майстри нашої компанії. бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це спеціальні панелі з органічного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і наповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, які підсвічуються всілякими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неминуче веселять людський погляд.

Тривалість виготовлення акваізделія від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по Києву та іншим містам проводиться за допомогою Нова Пошта, Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкова панель в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей на замовлення і декоративних водоспадів №1 на території України, що безумовно пов’язано з беззастережним якістю продукції, що виробляється за оптимальною ціною. Ви можете звірити екземпляри від інших компаній, і переконайтеся, що у нас — не тільки економічніше, але і надійніше. При придбанні бульбашкового панелі Ви отримуєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова панель, плюси виробів

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири займають вкрай мало площі, мають незначну кількість води і є самим нешкідливим виробом для маленьких дітей, домашніх улюбленців і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням додадуть надзвичайну обстановку релаксації в приміщенні.

бульбашкова панель

Мальовниче акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто для прикраси інтер’єру і допоміжного освітлення.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на місце установки, виконуємо необхідні заміри, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий