Бульбашкова панель своїми руками і — чудовий прийом для будь-якого приміщення

послуга «виїзд на місце для заміру і консультацій» варто додатково. При замовленні акваізделія ця вартість вираховується з ціни виробу.

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції — зателефонуйте нам по телефону, який вказаний або пишіть лист на нашу електронну адресу і ми відповімо в протягом доби.

Бульбашкова панель своїми руками і — чудовий прийом для будь-якого приміщення

Згадайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за бульбашками в акваріумі, та й взагалі у всякому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкова панель — це одне з пречудових інтер’єрних ідей з метою прикрасити або вивести Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, зробити акцент на Вашу неординарність і вселити водну стихію в Ваше життя.

Особливо потрібно позначити той факт, що наша виробнича компанія надає можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При цьому реалізація повітряно бульбашкових панелей та колон ні за цінами, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На сайті Ви знайдете фото і відео наших виробів, які успішно були реалізовані і надійно функціонують до теперішнього часу в різних установах, наприклад:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири
Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкова панель своїми руками і, гарантія на 5 років від виробника

Наші вихрові бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином домагаючись надійної діяльності на роки вперед.

Ми застосовуємо матеріали і деталі кращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених конструкцій.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — споживче якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів використаних при виробництві.

Бульбашкова панель своїми руками і принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес важкий, але разом з тим вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими обдаровані фахівці нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі — це панелі з органічного скла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і наповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Тривалість виробництва акваізделія від 1 до 5 тижнів.

Транспортування по всій Україні здійснюється за допомогою "Нова Пошта", "Гюнсел" і власними кур’єрами.

Повітряно бульбашкові панелі

Бульбашкова панель своїми руками і купити в Україні — розцінка на продукцію

Ми — виробнича компанія бульбашкових панелей на замовлення та інтер’єрних акваізделія номер 1 у всій Україні, що безумовно пов’язано з чудовою якістю продукції, що виготовляється за прийнятною ціною. Ви можете звірити вироби від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нас — не тільки вигідніше, але і надійніше. При придбанні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

  1. Диодную підсвічування з пультом управління;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова панель своїми руками і, плюси виробів

Бульбашкові панелі і водоспади займають вкрай мало місця, містять в собі незначна кількість рідини і є самим безпечним виробом для маленьких дітей, домашніх тварин і для дорослих. Воздущних бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть приємну обстановку релаксації в кімнаті.

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для розмежування простору, або просто для прикраси інтер’єру і нічного освітлення.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на місце установки, проводимо необхідні виміри, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий