Бульбашкова панель Україна — бездоганний прийом для будь-якого приміщення

Бульбашкова панель Україна — бездоганний прийом для будь-якого приміщення

Згадайте, як в дитинстві Ви заворожено стежили за акваріумними бульбашками, та й за великим рахунком в будь-якому водоймі? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом

Повітряно бульбашкові панелі і колони — це одне з пречудових інтер’єрних ідей щоб прикрасити або просунути Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, зробити упор на Вашу неординарність і розмістити стихію води в Ваше життя.

Окремо слід зауважити той момент, що наша спеціалізована компанія пропонує можливість підбору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При всьому при цьому продаж повітряно бульбашкових панелей та колон ні за розцінками, та й умовами поставки практично не відрізняється від покупки панелей.

Повітряно бульбашкові панелі

На нашому веб-сайті Ви можете подивитися фото і відео наших панелей, які успішно були виконані і відмінно функціонують досі в різноманітних установах, таких як:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкова панель Україна, гарантійний термін на 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми робимо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином досягаючи надійної роботи на багато років.

Ми використовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і досягаємо кращої якості представлених конструкцій.

Об’єктом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і установки вироби, а також якісність матеріалів застосованих при виробництві.

Бульбашкова панель Україна принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей і водоспадів — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені професіонали нашої компанії. Вихрові бульбашкові панелі — це спеціальні панелі з розжареного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені м’якими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно пестять людський погляд.

Тривалість виробництва акваізделія від 1 до 4 тижнів.

Транспортування по Києву та іншим містам проводиться за допомогою Нова Пошта, доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкова панель Україна в Україні — ціна на продукцію

Ми — виробнича компанія бульбашкових панелей з дзеркалом і кімнатних акваізделія №1 у всій Україні, що пов’язано з чудовою якістю продукції, що випускається за оптимальною ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нас — не тільки бюджетні, а й надійніше. При замовленні бульбашкового панелі Ви отримаєте:

Бульбашкові панелі відгуки
  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова панель Україна, гідності виробів

Бульбашкові панелі і водоспади займають гранично мало місця, містять незначну кількість води і безсумнівно є найшкідливішим пристроєм для маленьких дітей, тварин і для дорослих людей. Воздущних бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть надзвичайну обстановку релаксації в кімнаті.

Повітряно бульбашкова панель

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для розмежування простору, або просто для прикраси інтер’єру і нічного світла.

При необхідності ми виїжджаємо на об’єкт монтажу, виробляємо необхідні виміри, готуємо креслення і т.п.
подібна послуга «виїзд майстра на об’єкт для замірів та консультацій» варто додатково. При замовленні вироби дана сума віднімається з ціни аква-конструкції.

бульбашкова панель

Якщо Вас цікавлять наші водні конструкції — зателефонуйте нам по телефону, зазначеному або напишіть листа на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий