Бульбашкова панель Україна — прекрасний прийом інтер’єру

Бульбашкова панель Україна — прекрасний прийом інтер’єру

Згадайте, як дитиною Ви заворожено стежили за акваріумними бульбашками, та й за великим рахунком в будь-якому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкові панелі на замовлення — це одне з найкращих інтер’єрних рішень щоб народити або просунути Ваш будинок, офіс або ресторан на новий високоякісний рівень, відтінити Вашу індивідуальність і помістити водну стихію в Ваше життя.

Особливо варто позначити той факт, що наша виробнича компанія готова надати можливість підбору продукції відповідно до дизайнерськими задумами. У той же час продаж вихрових бульбашкових панелей ні за вартістю, так і за термінами поставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

На нашому вебсайті Ви можете подивитися фотографії і відео акваізделія, які успішно були реалізовані і надійно функціонують досі в різних установах, в тому числі:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкова панель Україна, гарантійний термін 5 років від виробника

Наші водно бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виробляємо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином досягаючи довговічною діяльності на багато років.

Бульбашкові панелі на замовлення

Ми застосовуємо матеріали і деталі кращих виробників і добиваємося кращої якості представлених конструкцій.

Об’єктом п’ятирічної виробничої гарантії є — споживче якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів використаних при виробництві.

Бульбашкова панель Україна принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей на замовлення — процес важкий, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими наділені професіонали нашої виробничої компанії. Водно бульбашкові панелі — це панелі з оргскла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різними кольорами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче пестять людський погляд.

Термін виробництва акваізделія від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по всій Україні відбувається за допомогою служби Нова Пошта, доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкові панелі відгуки

Бульбашкова панель Україна купити в Києві або по всій Україні — ціна на вироби

Ми — компанія-виробник водно бульбашкових панелей та інтер’єрних акваізделія №1 на території України, що пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається за оптимальною ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших компаній, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і надійніше. При покупці бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкова панель Україна, гідності виробів

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири займають гранично мало площі, містять невелику кількість рідини і безсумнівно є найбезпечнішим пристроєм для дітей, домашніх тварин і для дорослих. Воздущних бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть приємну обстановку релаксації в приміщенні.

Декоративне акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто в якості предмета інтер’єру і додаткового світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на об’єкт монтажу, виробляємо потрібні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.
Така послуга як «виїзд на об’єкт для замірів та консультування» оплачується додатково. При замовленні акваізделія ця вартість вираховується з ціни аква-конструкції.

У разі, якщо Вас зацікавили наші вироби — телефонуйте нам за номером, який є або пишіть лист на наш e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий