Бульбашкова панель в інтер’єрі — дивовижний елемент інтер’єру

Така послуга як «виїзд майстра на об’єкт для виміру і консультування» варто додатково. При замовленні панелі дана вартість вираховується з ціни аква-конструкції.

У разі, якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — зателефонуйте нам за номером, який вказаний або пишіть лист на наш e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Бульбашкова панель в інтер’єрі — дивовижний елемент інтер’єру

Пам’ятайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і взагалі у всякому резервуарі з водою? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з найкращих інтер’єрних рішень щоб народити або вивести Вашу квартиру, офіс підприємства або ресторан на надновий високоякісний рівень, підкреслити Вашу оригінальність і помістити водну стихію в Ваше життя.

Особливо потрібно позначити той факт, що наша компанія надає можливість підбору продукції згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При всьому при цьому продаж бульбашкових панелей з дзеркалом ні за цінами, так і за термінами поставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

Бульбашкові панелі відгуки

На веб-сайті Ви можете подивитися фотографії і відео наших панелей, які успішно були виконані і відмінно функціонують донині в різноманітних установах, в тому числі:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • будинки і квартири

Бульбашкова панель в інтер’єрі, гарантійний термін на 5 років від українського виробника

Наші водно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми споруджуємо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином домагаючись довговічною роботи на роки вперед.

Ми застосовуємо вихідні матеріали і деталі найкращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених виробів.

Об’єктом гарантії в 5 років є — споживче якість виготовлення, складання і установки вироби, а також якість матеріалів застосованих при виготовленні.

бульбашкові панелі

Бульбашкова панель в інтер’єрі принцип роботи

Виготовлення вихрових бульбашкових панелей — процес важкий, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими обдаровані професіонали нашої компанії. бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це спеціальні панелі з розжареного скла або акрилу, встановлені на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, які підсвічуються м’якими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно пестять людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів від 1 до 4 тижнів.

Транспортування по Україні відбувається за допомогою Нова Пошта, доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкова панель в інтер’єрі купити в Україні — ціна на вироби

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей з дзеркалом і декоративних акваізделія номер 1 в Україні, що безумовно пов’язано з чудовою якістю продукції, що випускається за оптимальною ціною. Ви можете порівняти вироби від інших компаній, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки економічніше, але і якісніше. При придбанні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримуєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з пультом управління;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова панель в інтер’єрі, переваги виробів

Водно бульбашкова панель займають вкрай мало місця, мають незначну кількість води і вважаються самим нешкідливим виробом для наших дітей, домашніх тварин і для дорослих. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну атмосферу релаксації в приміщенні.

Декоративне акваізделіе може бути використано для поділу корисної площі, або просто як елемент інтер’єру і нічного освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на місце установки, здійснюємо необхідні виміри, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий