Бульбашкова панель вартість — бездоганний прийом для будь-якого приміщення

Бульбашкова панель вартість — бездоганний прийом для будь-якого приміщення

Пам’ятайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, та й взагалі в будь-якому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Вихрові бульбашкові панелі — це одне з найкращих інтер’єрних ідей щоб прикрасити або просунути Вашу квартиру, офіс або ресторан на надновий високоякісний рівень, зробити акцент на Вашу неординарність і вселити водну стихію в Ваше життя.

Особливо слід позначити той момент, що наша виробнича компанія готова надати можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. У той же час продаж водно бульбашкових панелей ні за вартістю, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

На сайті Ви можете знайти фотографії і відео наших виробів, які успішно були виконані і непогано функціонують донині в різних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкова панель вартість, гарантійний термін на 5 років від виробника

Наші водно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми споруджуємо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином домагаючись надійної роботи на роки вперед.

Ми використовуємо матеріали і комплектуючі кращих виробників і добиваємося високої якості наших конструкцій.

Об’єктом гарантії в 5 років є — якість виготовлення, складання і установки вироби, а також високу якість матеріалів використаних при виробництві.

Бульбашкова панель вартість принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей на замовлення — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими обдаровані експерти нашої компанії. Бульбашкові панелі і водоспади — це спеціальні панелі з розжареного скла або акрилу, змонтовані на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різноманітними квітами з використанням світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неминуче веселять людський погляд.

бульбашкова панель

Тривалість виготовлення акваізделія починаючи від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою служби Нова Пошта, Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкова панель вартість в Україні — розцінка на продукцію

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей і водоспадів і домашніх акваізделія номер 1 у всій Україні, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється за прийнятною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і якісніше. При придбанні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримуєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкова панель вартість, переваги виробів

повітряно бульбашкові панелі і колони займають вкрай мало місця, містять в собі невелику кількість рідини і вважаються найшкідливішим виробом для наших дітей, тварин і для дорослих людей. Воздущних бульбашки разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну атмосферу релаксації в кімнаті.

бульбашкові панелі

Мальовниче акваізделіе може бути використано для поділу корисної площі, або просто в якості предмета інтер’єру і додаткового освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на місце установки, здійснюємо потрібні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.
подібна послуга «виїзд на місце для замірів та консультацій» оплачується додатково. При замовленні ця сума вираховується з ціни аква-конструкції.

Якщо Вас цікавлять наші вироби — телефонуйте нам по телефону, який вказаний або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відгукнемося протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий