Бульбашкова панель відео і — чудовий прийом для будь-якого приміщення

послуга «виїзд майстра на місце для заміру і консультація» оплачується додатково. При замовленні акваізделія дана величина вираховується з вартості виробу.

У разі, якщо Вас зацікавили наші пропозиції — телефонуйте нам за телефоном, вказаним або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Бульбашкова панель відео і — чудовий прийом для будь-якого приміщення

Згадайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і в цілому в усякому водоймі? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з найкращих інтер’єрних рішень для того, щоб народити або вивести Вашу квартиру, офіс або ресторан на новий якісний рівень, зробити упор на Вашу оригінальність і привнести стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо потрібно позначити той факт, що наша сучасна спеціалізована компанія дає можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При всьому при цьому реалізація бульбашкових панелей на замовлення ні за вартістю, так і за термінами доставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

бульбашкові панелі

На нашому вебсайті Ви можете подивитися фотографії і відео наших панелей, які з успіхом були виконані і надійно функціонують донині в різноманітних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкова панель відео і, гарантія на 5 років від компанії-виробника

Наші бульбашкові панелі на замовлення — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виготовляємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, таким чином досягаючи довговічною діяльності на багато років.

Ми використовуємо матеріали і комплектуючі найкращих виробників і досягаємо високої якості представлених виробів.

Предметом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виробництва, збірки і установки вироби, а також якість матеріалів застосованих при виготовленні.

бульбашкова панель

Бульбашкова панель відео і принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей і водоспадів — процес важкий, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими обдаровані професіонали нашої компанії. Бульбашкові панелі і водоспади — це спеціальні панелі з розжареного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і наповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неминуче пестять людський погляд.

Термін виробництва акваізделія починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по території України проводиться за допомогою служби Нова Пошта, Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкова панель відео і купити в Україні — розцінка на продукцію

Ми — компанія-виробник водно бульбашкових панелей і домашніх водоспадів номер 1 у всій Україні, що пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається по толерантною ціною. Ви можете звірити екземпляри від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і якісніше. При покупці бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримуєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкова панель відео і, плюси виробів

Бульбашкові панелі і водоспади займають гранично мало місця, містять в собі незначна кількість дистильованої води і вважаються самим нешкідливим виробом для наших дітей, тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з різнокольоровою підсвіткою надають приємну обстановку релаксації в будинку.

Бульбашкова панель з дзеркалом

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для розділення корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і допоміжного освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на об’єкт установки, здійснюємо необхідні виміри, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий