Бульбашкові панелі — дивовижний елемент інтер’єру

Бульбашкові панелі — дивовижний елемент інтер’єру

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і взагалі у всякому резервуарі з водою? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Повітряно бульбашкові панелі і колони — це одне з кращих інтер’єрних варіантів для того, щоб народити або просунути Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий якісний рівень, відтінити Вашу оригінальність і привнести стихію води в Ваше життя.

Особливо слід відзначити той факт, що наша сучасна спеціалізована компанія дає можливість вибору продукції відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. У той же час реалізація бульбашкових панелей з дзеркалом ні за розцінками, так і за термінами доставки практично не відрізняється від покупки готових панелей.

На нашому сайті Ви знайдете фотографії та відео акваізделія, які з успіхом були реалізовані і відмінно функціонують до теперішнього часу в різних установах, в тому числі:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири

Бульбашкові панелі, гарантія на 5 років від українського виробника

Наші бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми робимо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином домагаючись довговічною діяльності на багато років.

Бульбашкові панелі відгуки

Ми застосовуємо вихідні матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося високої якості наших конструкцій.

Об’єктом гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також якісність матеріалів застосованих при виробництві.

Бульбашкові панелі принцип роботи

Виготовлення вихрових бульбашкових панелей — процес нескладний, але незважаючи на те що вимагає спеціалізованої підготовки і навичок, якими обдаровані експерти нашої компанії. Бульбашкові панелі і водоспади — це спеціальні панелі з оргскла або акрилу, змонтовані на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, які підсвічуються всілякими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно пестять людський погляд.

Повітряно бульбашкова панель

Тривалість виготовлення водних виробів від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по Києву та іншим містам здійснюється за допомогою Нова Пошта, "Гюнсел" і кур’єрами компанії.

Бульбашкові панелі купити в Києві або по всій Україні — ціна на вироби

Ми — виробнича компанія бульбашкових панелей з дзеркалом і декоративних акваізделія номер 1 в Україні, що безумовно пов’язано з чудовою якістю продукції, що випускається за невисокою ціною. Ви можете звірити екземпляри від інших підприємств, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і надійніше. При покупці бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі, гідності виробів

повітряно бульбашкові панелі і колони займають вкрай мало місця, мають невелику кількість рідини і є найшкідливішим пристроєм для дітей, домашніх улюбленців і для дорослих. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть приємну атмосферу релаксації в кімнаті.

Красиве акваізделіе може бути застосовано для розмежування корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і нічного світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на об’єкт установки, проводимо необхідні заміри, готуємо креслення і т.п.
послуга «виїзд на місце для замірів та консультування» варто окремо. При замовленні панелі ця сума вираховується з ціни виробу.

бульбашкова панель

У разі, якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — телефонуйте нам по телефону, який вказаний або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий