Бульбашкові панелі фото і — чудовий прийом для будь-якого приміщення

подібна послуга «виїзд майстра на місце для заміру і консультацій» варто додатково. При замовленні панелі дана сума вираховується з ціни виробу.

У разі, якщо Вас цікавлять наші вироби — зателефонуйте нам по телефону, зазначеному або пишіть лист на наш e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Бульбашкова панель з дзеркалом

Бульбашкові панелі фото і — чудовий прийом для будь-якого приміщення

Згадайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і в цілому в усякому резервуарі з водою? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це одне з кращих інтер’єрних ідей щоб прикрасити або вивести Ваш будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий високоякісний рівень, зробити акцент на Вашу оригінальність і привнести стихію води в Ваше життя.

Особливо варто позначити той момент, що наша спеціалізована компанія пропонує можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. У той же час продаж бульбашкових панелей і водоспадів ні за розцінками, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На сайті Ви можете знайти фотографії і відео наших панелей, які успішно були реалізовані і відмінно функціонують донині в різних установах, в тому числі:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкові панелі фото і, гарантія на 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі з дзеркалом — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виробляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином домагаючись надійної роботи на роки вперед.

бульбашкова панель

Ми використовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося високої якості наших конструкцій.

Об’єктом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів використаних при виробництві.

Бульбашкові панелі фото і принцип роботи

Виготовлення вихрових бульбашкових панелей — процес важкий, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені професіонали нашої компанії. вихрові бульбашкові панелі — це спеціальні панелі з органічного скла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені м’якими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неодмінно веселять людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів від 1 до 4 тижнів.

Доставка по території України відбувається за допомогою Нова Пошта, доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкова панель з дзеркалом

Бульбашкові панелі фото і в Україні — розцінка на вироби

Ми — виробнича компанія повітряно бульбашкових панелей і декоративних водоспадів номер 1 в Україні, що безсумнівно пов’язано з чудовою якістю продукції, що виготовляється за оптимальною ціною. Ви можете звірити вироби від інших компаній, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки економічніше, але і якісніше. При придбанні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

Повітряно бульбашкові панелі
  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі фото і, переваги виробів

Вихрові бульбашкові панелі займають вкрай мало площі, містять незначну кількість рідини і безсумнівно є самим нешкідливим виробом для наших дітей, домашніх тварин і для дорослих. Бульбашки повітря разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть надзвичайну атмосферу релаксації в приміщенні.

Мальовниче акваізделіе може бути використано для поділу корисної площі, або просто в якості предмета інтер’єру і допоміжного світла.

При необхідності ми виїжджаємо на об’єкт установки, виконуємо потрібні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий