Бульбашкові панелі фото і — прекрасний елемент інтер’єру

Така послуга як «виїзд майстра на об’єкт для замірів та консультування» варто окремо. При замовленні вироби дана вартість віднімається з ціни виробу.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції — телефонуйте нам за номером, який вказаний або напишіть листа на наш e-mail і ми відповімо в протягом 24 годин.

Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкові панелі фото і — прекрасний елемент інтер’єру

Пам’ятайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і взагалі в будь-якому резервуарі з водою? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Вихрові бульбашкові панелі — це одне з пречудових інтер’єрних ідей з метою прикрасити або вивести Вашу квартиру, офіс або ресторан на новий високоякісний рівень, відтінити Вашу неординарність і вселити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо потрібно позначити той факт, що наша спеціалізована компанія дає можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При всьому при цьому реалізація повітряно бульбашкових панелей та колон ні за цінами, та й умовами поставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

На веб-сайті Ви можете знайти фото і відео наших панелей, які з успіхом були реалізовані і надійно функціонують донині в різноманітних установах, в тому числі:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкові панелі фото і, гарантійний термін 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі і водоспади — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим домагаючись довговічною діяльності на багато років.

Ми використовуємо вихідні матеріали і деталі кращих виробників і добиваємося високої якості представлених виробів.

Предметом гарантії в 5 років є — якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів застосованих при виготовленні.

Бульбашкові панелі фото і принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей з дзеркалом — процес важкий, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими обдаровані експерти нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі на замовлення — це панелі з розжареного скла або акрилу, встановлені на підставі і наповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно веселять людський погляд.

Повітряно бульбашкова панель

Тривалість виробництва акваізделія від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по Україні проводиться за допомогою служби Нова Пошта, "Гюнсел" і кур’єрами компанії.

Бульбашкові панелі фото і в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей і водоспадів та інтер’єрних акваізделія №1 в Україні, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виробляється за оптимальною ціною. Ви можете звірити пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки бюджетні, а й надійніше. При покупці бульбашкового панелі Ви отримаєте:

бульбашкові панелі
  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкові панелі фото і, плюси виробів

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири займають гранично мало місця, мають незначна кількість дистильованої води і вважаються самим нешкідливим пристроєм для наших дітей, домашніх тварин і для дорослих. Воздущних бульбашки разом з правильною підсвічуванням додадуть надзвичайну обстановку релаксації в будинку.

Мальовниче акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто як елемент інтер’єру і додаткового освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на місце монтажу, здійснюємо необхідні заміри, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий