Бульбашкові панелі Харків — прекрасний прийом інтер’єру

Бульбашкові панелі Харків — прекрасний прийом інтер’єру

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, та й взагалі у всякому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкові панелі і водоспади — це одне з кращих інтер’єрних рішень з метою народити або просунути Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на новий високоякісний рівень, зробити акцент на Вашу оригінальність і помістити водну стихію в Ваше життя.

Особливо варто відзначити той факт, що наша сучасна виробнича компанія пропонує можливість вибору продукції згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При цьому продаж бульбашкових панелей ні за цінами, та й умов доставки практично не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

бульбашкова панель

На сайті Ви знайдете фото і відео наших панелей, які успішно були виконані і надійно функціонують донині в різноманітних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири

Бульбашкові панелі Харків, гарантія на 5 років від виробника

Наші водно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми робимо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим домагаючись надійної роботи на багато років.

Бульбашкові панелі відгуки

Ми використовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося високої якості наших конструкцій.

Предметом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів використаних при виробництві.

Бульбашкові панелі Харків принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес нескладний, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими обдаровані фахівці нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі з дзеркалом — це панелі з органічного скла або акрилу, встановлені на підставі і наповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неодмінно веселять людський погляд.

Тривалість виготовлення акваізделія від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по території України здійснюється за допомогою Нова Пошта, доставки Гюнсел і власними кур’єрами.

Бульбашкові панелі Харків купити в Україні — розцінка на вироби

Ми — виробнича компанія повітряно бульбашкових панелей і домашніх водоспадів номер 1 у всій Україні, що безумовно пов’язано з беззастережним якістю продукції, що виробляється за оптимальною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших компаній, і переконайтеся, що у нас — не тільки дешевше, але і якісніше. При замовленні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі Харків, гідності виробів

Бульбашкові панелі на замовлення займають вкрай мало площі, містять незначна кількість рідини і вважаються самим нешкідливим пристроєм для дітей, тварин і для дорослих. Воздущних бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою надають приємну обстановку релаксації в приміщенні.

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для поділу корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і допоміжного світла.

При необхідності ми приїжджаємо на об’єкт монтажу, виконуємо необхідні виміри, готуємо креслення і т.п.
Така послуга як «виїзд майстра на об’єкт для замірів та консультація» оплачується окремо. При замовленні вироби ця величина віднімається з вартості виробу.

У разі, якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — зателефонуйте нам по телефону, який є або напишіть листа на наш e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий