Бульбашкові панелі купити — дивовижний прийом в інтер’єрі

подібна послуга «виїзд майстра на об’єкт для замірів та консультування» оплачується додатково. При замовленні вироби ця сума вираховується з ціни виробу.

Якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — телефонуйте нам по телефону, який вказаний або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом 24 годин.

Бульбашкові панелі купити — дивовижний прийом в інтер’єрі

Пам’ятайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і взагалі в будь-якому резервуарі з водою? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкова панель — це одне з кращих інтер’єрних варіантів з метою прикрасити або просунути Вашу квартиру, офіс підприємства або ресторан на новий високоякісний рівень, підкреслити Вашу індивідуальність і привнести водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо варто відзначити той факт, що наша компанія готова надати можливість вибору продукції згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. У той же час продаж вихрових бульбашкових панелей ні за цінами, та й умов доставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

Повітряно бульбашкова панель

На нашому веб-сайті Ви можете подивитися фотографії і відео наших виробів, які з успіхом були виконані і надійно функціонують до теперішнього часу в різноманітних установах, в тому числі:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкові панелі купити, гарантійний термін 5 років від українського виробника

Наші бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми споруджуємо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином домагаючись довговічною роботи на багато років.

Ми застосовуємо матеріали і деталі кращих виробників і досягаємо найвищої якості наших конструкцій.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — споживче якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів застосованих при виробництві.

Бульбашкові панелі купити принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціалізованої підготовки і здібностей, якими обдаровані майстри нашої компанії. Бульбашкові панелі на замовлення — це спеціальні панелі з розжареного скла або акрилу, встановлені на підставі і заповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, які підсвічуються різними кольорами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно радують людський погляд.

Бульбашкові панелі відгуки

Тривалість виробництва акваізделія від 1 до 5 тижнів.

Доставка по території України відбувається за допомогою Нова Пошта, Гюнсел і власними кур’єрами.

Бульбашкові панелі купити купити в Україні — розцінка на продукцію

Ми — виробнича компанія водно бульбашкових панелей та кімнатних акваізделія №1 у всій Україні, що безумовно пов’язано з беззастережним якістю продукції, що виготовляється за невисокою ціною. Ви можете звірити вироби від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки бюджетні, а й надійніше. При покупці бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримуєте:

Бульбашкові панелі відгуки
  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі купити, плюси виробів

Бульбашкові панелі на замовлення займають гранично мало місця, мають незначна кількість води і вважаються самим нешкідливим виробом для наших дітей, тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну обстановку релаксації в кімнаті.

Мальовниче акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто в якості предмета інтер’єру і нічного світла.

При необхідності ми приїжджаємо на місце монтажу, здійснюємо потрібні кошторису, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий