Бульбашкові панелі Одеса — чудовий прийом в інтер’єрі

Така послуга як «виїзд майстра на місце для заміру і консультацій» варто окремо. При замовленні ця вартість вираховується з ціни аква-конструкції.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції — зателефонуйте нам за номером, який є або напишіть листа на наш e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Бульбашкові панелі Одеса — чудовий прийом в інтер’єрі

Згадайте, як в дитинстві Ви заворожено стежили за акваріумними бульбашками, рівно як і в цілому в будь-якому резервуарі з водою? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

повітряно бульбашкова панель — це одне з кращих інтер’єрних рішень щоб прикрасити або просунути Ваш будинок, офіс або ресторан на новий якісний рівень, зробити упор на Вашу неординарність і вселити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо варто відзначити той момент, що наша виробнича компанія дає можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При всьому при цьому продаж повітряно бульбашкових панелей та колон ні за вартістю, так і за термінами поставки практично не відрізняється від покупки панелей.

бульбашкові панелі

На нашому сайті Ви знайдете фото і відео наших виробів, які з успіхом були виконані і відмінно функціонують досі в різних установах, в тому числі:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири

Бульбашкові панелі Одеса, гарантійний термін 5 років від виробника

Наші водно бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми споруджуємо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим домагаючись надійної діяльності на роки вперед.

Ми застосовуємо матеріали і комплектуючі найкращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених виробів.

Предметом гарантії в 5 років є — споживче якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якісність матеріалів використаних при виготовленні.

Повітряно бульбашкові панелі

Бульбашкові панелі Одеса принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей і водоспадів — процес нескладний, але в той же час вимагає спеціалізованої підготовки і навичок, якими обдаровані майстри нашої компанії. Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це спеціальні панелі з оргскла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, які підсвічуються всілякими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів починаючи від 1 і до 4 тижнів.

Транспортування по всій Україні проводиться за допомогою Нова Пошта, Гюнсел і власними кур’єрами.

Бульбашкові панелі Одеса купити в Києві або по всій Україні — розцінка на вироби

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей з дзеркалом і інтер’єрних водоспадів номер 1 на території України, що пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється за прийнятною ціною. Ви можете звірити пропозиції від інших компаній, і переконайтеся, що у нас — не тільки дешевше, але і надійніше. При замовленні бульбашкового панелі Ви отримаєте:

  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі Одеса, плюси виробів

Бульбашкові панелі з дзеркалом займають вкрай мало місця, мають незначна кількість дистильованої води і є найбезпечнішим пристроєм для наших дітей, тварин і для дорослих людей. Бульбашки разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну обстановку релаксації в приміщенні.

бульбашкові панелі

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для розділення корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і нічного світла.

При необхідності ми виїжджаємо на місце монтажу, виробляємо необхідні кошторису, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий