Бульбашкові панелі своїми руками і — дивовижний прийом для будь-якого приміщення

Така послуга як «виїзд майстра на місце для заміру і консультація» оплачується окремо. При замовленні дана вартість вираховується з вартості аква-конструкції.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції — телефонуйте нам за номером, який є або напишіть листа на вказаний e-mail і ми відповімо в протягом 24 годин.

Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкові панелі своїми руками і — дивовижний прийом для будь-якого приміщення

Пам’ятайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і в цілому в будь-якому резервуарі з водою? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Водно бульбашкова панель — це одне з найкращих інтер’єрних ідей для того, щоб прикрасити або просунути Ваш власний будинок, офіс або ресторан на новий якісний рівень, підкреслити Вашу неординарність і розмістити стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо варто відзначити той факт, що наша компанія готова надати можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При цьому продаж бульбашкових панелей з дзеркалом ні за розцінками, так і за термінами доставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

На веб-сайті Ви можете знайти фото і відео акваізделія, які успішно були виконані і відмінно функціонують досі в різних установах, таких як:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • будинки і квартири
Бульбашкові панелі відгуки

Бульбашкові панелі своїми руками і, гарантія 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі на замовлення — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми робимо технічно правильну конструкцію всіх виробів, тим самим домагаючись надійної діяльності на роки вперед.

Ми застосовуємо вихідні матеріали і комплектуючі кращих виробників і добиваємося високої якості представлених виробів.

Об’єктом гарантії в 5 років є — споживче якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів використаних при виготовленні.

Бульбашкова панель з дзеркалом

Бульбашкові панелі своїми руками і принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими наділені фахівці нашої виробничої компанії. бульбашкові панелі на замовлення — це панелі з органічного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і заповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Термін виготовлення акваізделія від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою Нова Пошта, Гюнсел і власними кур’єрами.

Бульбашкові панелі своїми руками і купити в Україні — ціна на вироби

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей з дзеркалом і інтер’єрних акваізделія номер 1 в Україні, що безумовно пов’язано з беззастережним якістю продукції, що виробляється за толерантною ціною. Ви можете звірити пропозиції від інших підприємств, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки економічніше, але і надійніше. При придбанні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримуєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкові панелі своїми руками і, вигоди виробів

Бульбашкові панелі на замовлення займають гранично мало площі, мають незначну кількість рідини і є найшкідливішим пристроєм для наших дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою надають надзвичайну атмосферу релаксації в приміщенні.

Декоративне акваізделіе може бути використано для поділу корисної площі, або просто в якості предмета інтер’єру і допоміжного світла.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на об’єкт установки, здійснюємо необхідні виміри, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий