Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — чудовий прийом в інтер’єрі

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — чудовий прийом в інтер’єрі

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, так і за великим рахунком у всякому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Повітряно бульбашкові панелі і колони — це одне з пречудових інтер’єрних рішень з метою народити або вивести Ваш будинок, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, зробити акцент на Вашу неординарність і привнести стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо потрібно відзначити той факт, що наша компанія надає можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. У той же час реалізація повітряно бульбашкових панелей та колон ні за цінами, так і за термінами поставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

На нашому вебсайті Ви можете знайти фото і відео акваізделія, які успішно були реалізовані і надійно функціонують донині в різноманітних установах, в тому числі:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • будинки і квартири

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири, гарантійний термін на 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі і водоспади — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином домагаючись надійної роботи на роки вперед.

Ми застосовуємо вихідні матеріали і деталі найкращих виробників і досягаємо високої якості представлених конструкцій.

Предметом гарантії в 5 років є — якість виробництва, збірки і установки вироби, а також якісність матеріалів використаних при виробництві.

бульбашкові панелі

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей на замовлення — процес важкий, але разом з тим вимагає спеціалізованої підготовки і навичок, якими наділені майстри нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі на замовлення — це спеціальні панелі з оргскла або акрилу, змонтовані на підставі і заповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, які підсвічуються м’якими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неминуче радують людський погляд.

Тривалість виробництва водних виробів починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Доставка по території України здійснюється за допомогою "Нова Пошта", "Гюнсел" і власними кур’єрами.

бульбашкова панель

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири в Україні — розцінка на вироби

Ми — виробнича компанія бульбашкових панелей і водоспадів і декоративних акваізделія №1 на території України, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється по толерантною ціною. Ви можете звірити пропозиції від інших підприємств, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки економічніше, але і надійніше. При замовленні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири, вигоди виробів

Вихрові бульбашкові панелі займають вкрай мало площі, мають невелику кількість рідини і безсумнівно є найбезпечнішим пристроєм для маленьких дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть надзвичайну обстановку релаксації в будинку.

бульбашкова панель

Декоративне акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто як елемент інтер’єру і додаткового освітлення.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на об’єкт установки, здійснюємо необхідні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.
подібна послуга «виїзд на об’єкт для виміру і консультацій» оплачується додатково. При замовленні ця величина віднімається з вартості аква-конструкції.

У разі, якщо Вас цікавлять наші вироби — зателефонуйте нам за номером, який вказаний або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий