Бульбашкові панелі в інтер’єрі — прекрасний прийом інтер’єру

подібна послуга «виїзд майстра на об’єкт для виміру і консультування» оплачується додатково. При замовленні акваізделія дана вартість віднімається з вартості виробу.

У разі, якщо Вас цікавлять наші пропозиції — телефонуйте нам за номером, який вказаний або напишіть листа на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом 24 годин.

Бульбашкова панель з дзеркалом

Бульбашкові панелі в інтер’єрі — прекрасний прийом інтер’єру

Пам’ятайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і в цілому в будь-якому водоймі? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з кращих інтер’єрних варіантів з метою прикрасити або просунути Ваш власний будинок, офіс або ресторан на надновий високоякісний рівень, зробити акцент на Вашу оригінальність і привнести водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо слід відзначити той факт, що наша сучасна компанія готова надати можливість вибору продукції відповідно до дизайнерськими задумами. При цьому реалізація водно бульбашкових панелей ні за вартістю, так і умов поставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

На нашому веб-сайті Ви знайдете фото і відео акваізделія, які успішно були виконані і надійно функціонують донині в різноманітних установах, таких як:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири
бульбашкова панель

Бульбашкові панелі в інтер’єрі, гарантія на 5 років від виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі і колони — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виробляємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, таким чином домагаючись довговічною діяльності на роки вперед.

Ми використовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених конструкцій.

Предметом п’ятирічної виробничої гарантії є — якість виготовлення, складання і установки вироби, а також високу якість матеріалів застосованих при виробництві.

Бульбашкова панель з дзеркалом

Бульбашкові панелі в інтер’єрі принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей на замовлення — процес нескладний, але в той же час вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені фахівці нашої компанії. Бульбашкові панелі і водоспади — це спеціальні панелі з оргскла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, які підсвічуються м’якими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно радують людський погляд.

Термін виготовлення акваізделія від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по Києву та іншим містам проводиться за допомогою Нова Пошта, Гюнсел і власними кур’єрами.

Бульбашкові панелі в інтер’єрі купити в Києві або по всій Україні — ціна на вироби

Ми — компанія-виробник повітряно бульбашкових панелей та колон і кімнатних водоспадів номер 1 у всій Україні, що безумовно пов’язано з беззастережним якістю продукції, що виготовляється за прийнятною ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших підприємств, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки бюджетні, а й якісніше. При замовленні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі в інтер’єрі, переваги виробів

Бульбашкові панелі займають гранично мало площі, містять незначну кількість рідини і вважаються найшкідливішим пристроєм для наших дітей, домашніх улюбленців і для дорослих. Бульбашки повітря разом з різнокольоровою підсвіткою надають приємну обстановку релаксації в приміщенні.

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для поділу корисної площі, або просто як елемент інтер’єру і допоміжного освітлення.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на місце монтажу, здійснюємо необхідні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий