Бульбашкові панелі вартість — неперевершений елемент для будь-якого приміщення

Така послуга як «виїзд на об’єкт для замірів та консультацій» оплачується додатково. При замовленні дана сума вираховується з вартості аква-конструкції.

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції — зателефонуйте нам за номером, який є або напишіть листа на нашу електронну адресу і ми відповімо в протягом доби.

бульбашкові панелі

Бульбашкові панелі вартість — неперевершений елемент для будь-якого приміщення

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви заворожено стежили за бульбашками в акваріумі, рівно як і в цілому в будь-якому резервуарі з водою? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з найкращих інтер’єрних ідей щоб народити або просунути Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий високоякісний рівень, відтінити Вашу оригінальність і розмістити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо варто позначити той момент, що наша сучасна спеціалізована компанія дає можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При цьому продаж бульбашкових панелей на замовлення ні за вартістю, так і умов поставки практично не відрізняється від покупки готових панелей.

На нашому вебсайті Ви знайдете фотографії та відео акваізделія, які з успіхом були реалізовані і відмінно функціонують донині в різноманітних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкові панелі вартість, гарантія на 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі і водоспади — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, тим самим досягаючи надійної діяльності на багато років.

Повітряно бульбашкова панель

Ми використовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося кращої якості наших виробів.

Об’єктом гарантії в 5 років є — споживче якість виготовлення, складання і установки вироби, а також якісність матеріалів використаних при виробництві.

Бульбашкові панелі вартість принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес нескладний, але в той же час вимагає особливої ​​підготовки і навичок, якими наділені експерти нашої виробничої компанії. вихрові бульбашкові панелі — це спеціальні панелі з розжареного скла або акрилу, змонтовані на підставі і заповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, які підсвічуються всілякими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно пестять людський погляд.

Тривалість виробництва акваізделія від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по всій Україні здійснюється за допомогою служби Нова Пошта, доставки Гюнсел і власними кур’єрами.

Бульбашкові панелі вартість купити в Україні — розцінка на вироби

Ми — виробнича компанія водно бульбашкових панелей та інтер’єрних водоспадів номер 1 в Україні, що пов’язано з чудовою якістю продукції, що виробляється за толерантною ціною. Ви можете порівняти вироби від інших компаній, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки дешевше, але і надійніше. При покупці бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкові панелі вартість, гідності виробів

Бульбашкові панелі і водоспади займають гранично мало площі, містять в собі незначна кількість рідини і є самим безпечним виробом для дітей, тварин і для дорослих. Воздущних бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть надзвичайну обстановку релаксації в будинку.

Повітряно бульбашкова панель

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для поділу корисної площі, або просто як елемент інтер’єру і допоміжного освітлення.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на місце установки, проводимо необхідні кошторису, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий