Бульбашкові панелі відео і — прекрасний прийом інтер’єру

Бульбашкові панелі відео і — прекрасний прийом інтер’єру

Згадайте, як в дитинстві Ви заворожено стежили за бульбашками в акваріумі, так і в цілому в будь-якому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкова панель — це одне з кращих інтер’єрних ідей з метою народити або вивести Вашу квартиру, офіс або ресторан на надновий якісний рівень, підкреслити Вашу оригінальність і вселити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Окремо варто відзначити той факт, що наша компанія дає можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При всьому при цьому продаж бульбашкових панелей ні за цінами, та й умов доставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

На нашому вебсайті Ви можете знайти фото і відео наших панелей, які з успіхом були реалізовані і непогано функціонують досі в різноманітних установах, наприклад:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири
Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкові панелі відео і, гарантійний термін 5 років від компанії-виробника

Наші бульбашкові панелі з дзеркалом — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виробляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, тим самим досягаючи довговічною роботи на роки вперед.

Ми застосовуємо вихідні матеріали і деталі найкращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених конструкцій.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виробництва, збірки і установки вироби, а також високу якість матеріалів застосованих при виробництві.

Бульбашкові панелі відео і принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей з дзеркалом — процес нескладний, але незважаючи на те що вимагає особливої ​​підготовки і навичок, якими наділені професіонали нашої виробничої компанії. Вихрові бульбашкові панелі — це спеціальні панелі з оргскла або акрилу, встановлені на підставі і заповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно пестять людський погляд.

Термін виробництва акваізделія від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по території України проводиться за допомогою Нова Пошта, "Гюнсел" і власними кур’єрами.

Повітряно бульбашкова панель

Бульбашкові панелі відео і в Україні — ціна на вироби

Ми — виробнича компанія повітряно бульбашкових панелей та колон і домашніх акваізделія №1 на території України, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається за прийнятною ціною. Ви можете порівняти вироби від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки економічніше, але і надійніше. При придбанні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримуєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі відео і, гідності виробів

У одне бульбашкова панель займають вкрай мало площі, містять невелику кількість води і безсумнівно є найшкідливішим пристроєм для маленьких дітей, домашніх улюбленців і для дорослих людей. Бульбашки разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну атмосферу релаксації в кімнаті.

Мальовниче акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто як елемент інтер’єру і додаткового світла.

При необхідності ми виїжджаємо на місце установки, виконуємо необхідні заміри, готуємо креслярські плани і т.п.
Така послуга як «виїзд майстра на місце для замірів та консультування» оплачується окремо. При замовленні вироби ця вартість вираховується з ціни аква-конструкції.

бульбашкова панель

Якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — зателефонуйте нам по телефону, який вказаний або пишіть лист на наш e-mail і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий