Бульбашкові панелі відгуки, — чудовий елемент в інтер’єрі

Така послуга як «виїзд на місце для замірів та консультація» оплачується додатково. При замовленні дана вартість вираховується з вартості аква-конструкції.

Якщо Вас цікавлять наші вироби — телефонуйте нам по телефону, який вказаний або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відповімо в протягом доби.

Бульбашкові панелі відгуки

Бульбашкові панелі відгуки, — чудовий елемент в інтер’єрі

Згадайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, та й за великим рахунком в будь-якому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Повітряно бульбашкова панель — це одне з пречудових інтер’єрних варіантів для того, щоб народити або вивести Ваш будинок, офіс або ресторан на надновий якісний рівень, зробити упор на Вашу оригінальність і помістити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Окремо варто відзначити той факт, що наша сучасна спеціалізована компанія надає можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При цьому продаж бульбашкових панелей і водоспадів ні за цінами, так і за термінами доставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

бульбашкова панель

На веб-сайті Ви можете знайти фотографії і відео наших виробів, які з успіхом були виконані і непогано функціонують до теперішнього часу в різних установах, в тому числі:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири

Бульбашкові панелі відгуки ,, гарантія 5 років від компанії-виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі і колони — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми робимо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином досягаючи довговічною роботи на роки вперед.

Повітряно бульбашкові панелі

Ми застосовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося високої якості представлених конструкцій.

Предметом п’ятирічної виробничої гарантії є — якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів використаних при виготовленні.

Бульбашкові панелі відгуки, принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей і водоспадів — процес важкий, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими наділені фахівці нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі і водоспади — це спеціальні панелі з органічного скла або акрилу, встановлені на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені м’якими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і безумовно пестять людський погляд.

Термін виготовлення водних виробів від 1 до 5 тижнів.

Транспортування по території України відбувається за допомогою служби Нова Пошта, доставки Гюнсел і власними кур’єрами.

Бульбашкові панелі відгуки, в Україні — ціна на продукцію

Ми — виробнича компанія вихрових бульбашкових панелей і домашніх водоспадів №1 в Україні, що пов’язано з відмінною якістю продукції, що виробляється за невисокою ціною. Ви можете порівняти вироби від інших компаній, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки дешевше, але і якісніше. При замовленні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримуєте:

  1. Світлодіодну багатобарвну підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі відгуки ,, вигоди виробів

Вихрові бульбашкові панелі займають гранично мало площі, мають невелику кількість води і є самим безпечним виробом для маленьких дітей, домашніх улюбленців і для дорослих. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть приємну атмосферу релаксації в приміщенні.

Мальовниче акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто як елемент інтер’єру і допоміжного світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на місце установки, виконуємо необхідні виміри, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий