Бульбашкові панелі вихрові — бездоганний елемент інтер’єру

Бульбашкові панелі вихрові — бездоганний елемент інтер’єру

Згадайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і взагалі в будь-якому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Повітряно бульбашкова панель

Водно бульбашкова панель — це одне з кращих інтер’єрних ідей щоб народити або вивести Вашу квартиру, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, зробити акцент на Вашу індивідуальність і привнести стихію води в Вашу повсякденне життя.

Окремо потрібно позначити той факт, що наша сучасна спеціалізована компанія дає можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. При всьому при цьому продаж бульбашкових панелей ні за цінами, та й умов доставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На нашому веб-сайті Ви можете подивитися фото і відео акваізделія, які з успіхом були виконані і непогано функціонують донині в різноманітних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Бульбашкові панелі вихрові, гарантійний термін на 5 років від українського виробника

Наші бульбашкові панелі і водоспади — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виробляємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, тим самим досягаючи довговічною діяльності на багато років.

Повітряно бульбашкова панель

Ми застосовуємо матеріали і комплектуючі найкращих виробників і добиваємося високої якості представлених конструкцій.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — споживче якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів використаних при виробництві.

Бульбашкові панелі вихрові принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей — процес важкий, але разом з тим вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими наділені експерти нашої компанії. бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це панелі з розжареного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, які підсвічуються м’якими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неминуче пестять людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по Києву та іншим містам проводиться за допомогою Нова Пошта, доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкові панелі вихрові купити в Києві або по всій Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей на замовлення і кімнатних водоспадів номер 1 в Україні, що пов’язано з чудовою якістю продукції, що виготовляється за прийнятною ціною. Ви можете звірити екземпляри від інших компаній, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки економічніше, але і надійніше. При замовленні бульбашкового панелі Ви отримаєте:

бульбашкові панелі
  1. Світлодіодне підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Бульбашкові панелі вихрові, вигоди виробів

Бульбашкові панелі і водоспади займають вкрай мало площі, містять в собі незначна кількість рідини і є найбезпечнішим пристроєм для наших дітей, домашніх улюбленців і для дорослих. Воздущних бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть приємну обстановку релаксації в приміщенні.

Красиве акваізделіе може бути застосовано для розділення простору, або просто в якості предмета інтер’єру і додаткового світла.

Якщо необхідно ми виїжджаємо на місце монтажу, здійснюємо необхідні заміри, готуємо креслярські плани і т.п.
подібна послуга «виїзд майстра на місце для замірів та консультація» оплачується окремо. При замовленні вироби дана величина віднімається з вартості виробу.

У разі, якщо Вас цікавлять наші вироби — зателефонуйте нам по телефону, який є або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий