Бульбашкові панелі водоспади — дивовижний елемент інтер’єру

Бульбашкові панелі водоспади — дивовижний елемент інтер’єру

Згадайте, як в дитинстві Ви заворожено спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і в цілому в будь-якому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з пречудових інтер’єрних варіантів з метою народити або вивести Ваш будинок, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, підкреслити Вашу неординарність і вселити водну стихію в Ваше життя.

Особливо необхідно відзначити той момент, що наша спеціалізована компанія надає можливість вибору продукції відповідно до дизайнерськими задумами. При всьому при цьому реалізація бульбашкових панелей на замовлення ні за цінами, та й умовами поставки практично не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

На нашому веб-сайті Ви можете знайти фотографії і відео наших панелей, які успішно були реалізовані і відмінно функціонують донині в різноманітних установах, таких як:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • будинки і квартири

Бульбашкові панелі водоспади, гарантійний термін на 5 років від українського виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми робимо технічно точну конструкцію всіх виробів, тим самим домагаючись довговічною роботи на роки вперед.

бульбашкова панель

Ми використовуємо матеріали і комплектуючі кращих виробників і добиваємося кращої якості представлених конструкцій.

Предметом гарантії в 5 років є — споживче якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів застосованих при виготовленні.

Бульбашкові панелі водоспади принцип роботи

Виготовлення водно бульбашкових панелей — процес нескладний, але незважаючи на те що вимагає спеціалізованої підготовки і здібностей, якими наділені професіонали нашої компанії. повітряно бульбашкові панелі і колони — це панелі з розжареного скла або акрилу, змонтовані на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче пестять людський погляд.

бульбашкова панель

Термін виготовлення водних виробів від 1 і до 4 тижнів.

Транспортування по території України відбувається за допомогою "Нова Пошта", доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

Бульбашкові панелі водоспади купити в Україні — розцінка на вироби

Ми — компанія-виробник повітряно бульбашкових панелей і домашніх акваізделія номер 1 у всій Україні, що пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється за невисокою ціною. Ви можете звірити екземпляри від інших компаній, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки економічніше, але і якісніше. При замовленні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Бульбашкові панелі водоспади, плюси виробів

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири займають вкрай мало площі, мають незначну кількість дистильованої води і є найшкідливішим виробом для маленьких дітей, тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну атмосферу релаксації в кімнаті.

Бульбашкові панелі відгуки

Красиве акваізделіе може бути використано для поділу простору, або просто як елемент інтер’єру і нічного освітлення.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на об’єкт установки, проводимо необхідні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.
послуга «виїзд на об’єкт для замірів та консультацій» варто додатково. При замовленні ця вартість вираховується з вартості виробу.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції — телефонуйте нам за номером, який вказаний або напишіть листа на наш e-mail і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий