Повітряно бульбашкова панель ціна — прекрасний прийом в інтер’єрі

Повітряно бульбашкова панель ціна — прекрасний прийом в інтер’єрі

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і в цілому в будь-якому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Вихрові бульбашкові панелі — це одне з пречудових інтер’єрних рішень щоб народити або просунути Ваш будинок, офіс або ресторан на новий високоякісний рівень, підкреслити Вашу індивідуальність і вселити водну стихію в Ваше життя.

Особливо слід відзначити той факт, що наша компанія дає можливість вибору продукції відповідно до дизайнерськими задумами. При цьому продаж бульбашкових панелей ні за вартістю, так і умов поставки практично не відрізняється від покупки готових панелей.

бульбашкові панелі

На нашому веб-сайті Ви можете знайти фотографії і відео наших панелей, які успішно були виконані і відмінно функціонують до теперішнього часу в різноманітних установах, таких як:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Повітряно бульбашкова панель ціна, гарантійний термін 5 років від компанії-виробника

Наші бульбашкові панелі на замовлення — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми споруджуємо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим домагаючись довговічною діяльності на багато років.

Ми використовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і добиваємося високої якості наших виробів.

Об’єктом гарантії в 5 років є — якість виробництва, збірки і установки вироби, а також якість матеріалів використаних при виробництві.

Повітряно бульбашкові панелі

Повітряно бульбашкова панель ціна принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені фахівці нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі на замовлення — це спеціальні панелі з розжареного скла або акрилу, встановлені на підставі і наповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, які підсвічуються м’якими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно радують людський погляд.

Тривалість виготовлення акваізделія починаючи від 1 до 5 тижнів.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою "Нова Пошта", доставки Гюнсел і кур’єрами компанії.

Повітряно бульбашкова панель ціна в Україні — розцінка на вироби

Ми — компанія-виробник повітряно бульбашкових панелей та колон і інтер’єрних акваізделія номер 1 в Україні, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється за оптимальною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших компаній, і переконаєтеся, що у нас — не тільки бюджетні, а й надійніше. При замовленні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

Повітряно бульбашкові панелі
  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Повітряно бульбашкова панель ціна, переваги виробів

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири займають вкрай мало площі, містять невелику кількість води і є найшкідливішим виробом для наших дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть надзвичайну обстановку релаксації в кімнаті.

Красиве акваізделіе може бути використано для розмежування корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і допоміжного світла.

При необхідності ми виїжджаємо на місце монтажу, здійснюємо необхідні заміри, готуємо креслення і т.п.
послуга «виїзд майстра на об’єкт для виміру і консультування» оплачується окремо. При замовленні вироби ця вартість вираховується з ціни виробу.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції — зателефонуйте нам за номером, вказаним або напишіть листа на вказану електронну адресу і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий