Повітряно бульбашкова панель купити — дивовижний елемент в інтер’єрі

Повітряно бульбашкова панель купити — дивовижний елемент в інтер’єрі

Пам’ятайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і за великим рахунком у всякому водоймі? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Повітряно бульбашкові панелі

Бульбашкова панель — це одне з найкращих інтер’єрних ідей з метою народити або вивести Ваш будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий якісний рівень, відтінити Вашу неординарність і розмістити стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо слід відзначити той момент, що наша виробнича компанія надає можливість підбору продукції відповідно до дизайнерськими задумами. У той же час реалізація повітряно бульбашкових панелей ні за вартістю, так і умов поставки майже не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

На нашому сайті Ви можете подивитися фотографії і відео акваізделія, які успішно були виконані і непогано функціонують донині в різних установах, таких як:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири
Повітряно бульбашкова панель

Повітряно бульбашкова панель купити, гарантія на 5 років від виробника

Наші водно бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виготовляємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, таким чином домагаючись довговічною діяльності на роки вперед.

Ми використовуємо вихідні матеріали і комплектуючі найкращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених конструкцій.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — споживче якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів використаних при виробництві.

Повітряно бульбашкова панель купити принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими обдаровані експерти нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі — це панелі з розжареного скла або акрилу, встановлені на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені м’якими квітами з використанням світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Термін виготовлення водних виробів від 1 і до 4 тижнів.

Транспортування по території України проводиться за допомогою Нова Пошта, "Гюнсел" і власними кур’єрами.

бульбашкові панелі

Повітряно бульбашкова панель купити в Україні — ціна на вироби

Ми — виробнича компанія повітряно бульбашкових панелей та колон і інтер’єрних акваізделія номер 1 на території України, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється за невисокою ціною. Ви можете звірити пропозиції від інших компаній, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки дешевше, але і якісніше. При покупці бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримуєте:

  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Повітряно бульбашкова панель купити, гідності виробів

Бульбашкові панелі на замовлення займають вкрай мало площі, містять невелику кількість рідини і є самим безпечним виробом для дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням додадуть надзвичайну атмосферу релаксації в приміщенні.

Мальовниче акваізделіе може бути використано для розмежування корисної площі, або просто в якості предмета інтер’єру і допоміжного світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на місце монтажу, виконуємо необхідні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.
Така послуга як «виїзд майстра на місце для заміру і консультування» оплачується додатково. При замовленні акваізделія дана сума вираховується з вартості виробу.

Якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — телефонуйте нам за номером, який є або напишіть листа на вказану електронну адресу і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий