Повітряно бульбашкова панель відгуки — бездоганний прийом в інтер’єрі

Повітряно бульбашкова панель відгуки — бездоганний прийом в інтер’єрі

Згадайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, так і в цілому в усякому резервуарі з водою? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкова панель — це одне з кращих інтер’єрних ідей з метою народити або вивести Ваш будинок, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, відтінити Вашу оригінальність і привнести стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо варто відзначити той момент, що наша спеціалізована компанія надає можливість вибору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При цьому реалізація водно бульбашкових панелей ні за розцінками, так і за термінами поставки практично не відрізняється від варіанту реалізації готових панелей.

Повітряно бульбашкова панель

На веб-сайті Ви знайдете фото і відео наших панелей, які з успіхом були реалізовані і надійно функціонують до теперішнього часу в різних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Повітряно бульбашкова панель відгуки, гарантія на 5 років від компанії-виробника

Наші бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виготовляємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, тим самим досягаючи довговічною діяльності на багато років.

Ми використовуємо матеріали і деталі кращих виробників і досягаємо високої якості наших конструкцій.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів застосованих при виробництві.

Повітряно бульбашкова панель відгуки принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей — процес нескладний, але незважаючи на те що вимагає спеціалізованої підготовки і умінь, якими наділені професіонали нашої компанії. Бульбашкові панелі на замовлення — це панелі з розжареного скла або акрилу, змонтовані на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно веселять людський погляд.

Термін виготовлення водних виробів починаючи від 1 до 4 тижнів.

Доставка по всій Україні здійснюється за допомогою Нова Пошта, доставки Гюнсел і власними кур’єрами.

бульбашкова панель

Повітряно бульбашкова панель відгуки в Україні — розцінка на продукцію

Ми — виробнича компанія бульбашкових панелей на замовлення та інтер’єрних водоспадів номер 1 на території України, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється за прийнятною ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших компаній, і переконайтеся, що у нас — не тільки вигідніше, але і надійніше. При придбанні бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримаєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Повітряно бульбашкова панель відгуки, вигоди виробів

Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири займають гранично мало місця, містять незначна кількість дистильованої води і вважаються найшкідливішим виробом для наших дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну атмосферу релаксації в приміщенні.

Красиве акваізделіе може бути застосовано для розмежування простору, або просто в якості предмета інтер’єру і додаткового світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на місце монтажу, виконуємо необхідні виміри, готуємо креслення і т.п.
послуга «виїзд на місце для замірів та консультування» оплачується окремо. При замовленні панелі ця вартість вираховується з вартості виробу.

Бульбашкові панелі відгуки

У разі, якщо Вас цікавлять наші вироби — зателефонуйте нам за телефоном, вказаним або пишіть лист на наш e-mail і ми відповімо в протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий